Agencja interaktywna | Strony WWW | Pozycjonowanie | Social Media

Projektujemy i budujemy strony internetowe, pozyskujemy klientów, zwiększamy sprzedaż i promujemy Twoją markę w sieci Internet.

Zepsuty panel administratora WordPress

Czy zdarzyło Wam się dokonać aktualizacji WordPress, następnie zalogować się do Panelu Administratora wp-admin, aby następnie zastać zepsuty panel, backend, białe tło i porozrzucane opcje? Nie mylmy tego z białym ekranem śmierci, kiedy po próbie logowania nie widać nic, poza białym tłem.

Wprowadzenie

Szukając rozwiązania tego problemu, możesz trafić na takie hasła:

  • WordPress wp-admin css not loading
  • Problem z ładowaniem css panelu WordPress
  • Brak motywu panelu WordPress
  • Biały ekran w panelu WordPress

Poniżej załączamy zrzut ekranu z przykładowego panelu, gdzie pojawił się błąd oraz w jaki sposób wygląda:

Pulpit nawigacyjny WordPress nie wyświetla się poprawnie

Ten problem braku wyświetlania pulpitu administratora WordPress jest powszechny. W wadliwym dashboardzie widzisz linki i przyciski nieułożone w odpowiedniej kolejności. Problem można rozwiązać na dwa konkretne sposoby, przyjrzyjmy się im.

Sprawdzanie serwera proxy i zapory sieciowej

Czasami ustawienia serwera proxy i zapory sieciowej są odpowiedzialne za blokowanie plików CSS, co prowadzi do nieprawidłowego wyświetlania pulpitu nawigacyjnego. Aby rozwiązać ten problem, wyczyść pliki cookie serwera proxy lub zapory sieciowej oraz pamięć podręczną, a następnie odśwież stronę.

Aktualizacja wtyczek WordPress

Niektóre wtyczki z datą wsteczną mogą powodować ten problem. Aby rozwiązać ten problem, musisz zaktualizować wszystkie wtyczki do ich aktualnych wersji. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, spróbuj odinstalować kilka ostatnio zainstalowanych wtyczek i ponownie je zainstalować.

Możliwe rozwiązania

  1. Zaktualizuj WordPress i wtyczki
  2. Wyłącz wszystkie wtyczki (w panelu lub na serwerze FTP)
  3. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki

Jeśli pulpit nawigacyjny zostanie ponownie wyświetlony, możesz aktywować wtyczki indywidualnie.

Alternatywne rozwiązanie

Edytuj plik wp-config.php i dodaj następujący wiersz u góry:

 define('CONCATENATE_SCRIPTS', false); 

Przy tym ustawieniu WordPress załaduje każdy skrypt indywidualnie na stronie administracyjnej. Jeśli jeden ze skryptów nie ładuje się lub nie działa, pozostałe nadal będą się ładować i działać. Chociaż jest to rozwiązanie problemu z wyświetlaniem, nie usuwa przyczyny.

Zadzwoń