L O A D I N G

Dzięki dokładnemu audytowi SEO możliwe jest odkrycie niewykorzystanego potencjału Twojej witryny. Klienci domagają się dostępnych, wolnych od błędów i odpowiednich treści internetowych, a Google coraz częściej bierze pod uwagę sygnały zaangażowania użytkowników podczas ustalania rankingu witryn. Posiadanie widocznej i przyjaznej dla użytkownika witryny jest kluczem do sukcesu w Internecie, a my możemy pomóc Ci go osiągnąć.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym start-upem, czy marką o ugruntowanej pozycji, zespół Screaming Frog ma mnóstwo doświadczenia w różnych branżach. Wiesz, że jesteś w bezpiecznych rękach, ponieważ stworzyliśmy niezwykle popularne narzędzie SEO Spider, używane przez specjalistów SEO w całym kraju do audytu stron internetowych.

Nasze audyty SEO zapewniają kompleksowy raport na temat tego, jak zoptymalizować witrynę pod kątem widoczności w wyszukiwarkach i doświadczenia użytkownika. Wkrótce odniesiesz namacalne korzyści w postaci zwiększonej widoczności, ruchu i konwersji.

Jak nasz techniczny zespół SEO może pomóc

Jesteśmy technicznymi ekspertami SEO, pracującymi zarówno w domu, nad dużymi, złożonymi witrynami e-commerce w wielu językach i lokalizacjach, jak i przy małych konfiguracjach WordPress.

Doradztwo SEO

Pomożemy Ci zdefiniować i rozwinąć cele i strategię. Być może rozważasz migrację domeny lub internacjonalizację w nowych regionach i językach. Cokolwiek to jest, możemy pomóc doradzić najlepsze podejście.

Badania słów kluczowych i rynku

Obszerne badania słów kluczowych, odbiorców i rynku pomagają nam kierować strategią SEO i pozwalają nam podejmować mądrzejsze decyzje dla klientów, aby poprawić targetowanie, dopasować intencje i ostatecznie poprawić ich wyniki finansowe.

Audyt techniczny

Jesteśmy dobrze znani w branży ze względu na nasze możliwości techniczne dzięki naszemu wiodącemu w branży oprogramowaniu do indeksowania SEO Spider . Mamy również ekspertów, którzy analizują dane, dostarczają wglądu i formułują priorytetowe zalecenia, które można zastosować.

SEO na miejscu

Analizujemy strukturę Twojej witryny, UX i inne kluczowe elementy, które są ważone w algorytmach wyszukiwarek, aby zapewnić zalecenia dotyczące lepszej trafności, targetowania i doświadczenia. Od szybkości witryny po marżę schematu — nic nam nie umknie.

Odzyskiwanie pozycji

Pomogliśmy stronom internetowym odzyskać siły po karach algorytmicznych Google, takich jak Panda i Pingwin, a także ręcznych działaniach po błędach popełnionych przez nich lub stronę trzecią w przeszłości. Regularnie oceniamy aktualizacje jakości Google, które uwzględniają teraz sygnały zaangażowania użytkowników.

Migracje

Jeśli zastanawiasz się nad przeniesieniem do nowej witryny lub nowej domeny albo masz problemy z migracją, możemy Ci pomóc. Mamy bogate doświadczenie w kierowaniu niektórymi z największych migracji stron internetowych i identyfikowaniu problemów po problematycznych ruchach.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.