L O A D I N G

Nasz serwis dla Twojej nowej witryny WordPress w skrócie

Wspieramy Cię w projekcie Twojej strony internetowej od pomysłu, poprzez koncepcję, aż po wdrożenie i utrzymanie. Z nami dotrzesz do swojej grupy docelowej!

Strategia, analiza i koncepcja

Droga do Twojej nowej strony zaczyna się od analizy Twoich wymagań i na tej podstawie stworzenia strategii. Na warsztatach wspólnie opracowujemy koncepcję tego, jak powinna wyglądać nowa witryna i co powinna robić. Uwzględniamy przyjazność dla użytkownika, aby Twoja grupa docelowa mogła szybko się odnaleźć.

projektowanie stron

Dobry projekt strony internetowej może nie tylko dobrze wyglądać. Aby Twoja grupa docelowa chętnie przebywała na Twojej stronie, powinna dobrze prowadzić użytkownika, być przyjazna dla użytkownika i optymalnie wyświetlać się w responsywnym designie na wszystkich urządzeniach końcowych. Dbamy o to.

Realizacja techniczna

Myślimy o każdym kroku za Ciebie: CMS WordPress umożliwia indywidualne programowanie zgodnie z Twoimi wymaganiami i programowanie interfejsu do połączenia z istniejącymi systemami. Przejmujemy konfigurację systemu zarządzania treścią (CMS), opracowujemy niezbędne wtyczki i zajmujemy się integracją śledzenia.

utrzymanie treści

Nie tylko pozwalamy, aby Twoje treści błyszczały wizualnie, ale możemy również wspierać Cię w utrzymaniu treści. Na podstawie user stories podpowiadamy, jakie treści powinieneś wyświetlać na stronie. Niezależnie od tego, czy migracja danych, czy uzupełnienie danych – z naszą pomocą Twoja grupa docelowa znajdzie odpowiednie treści.

Indywidualne korekty

W zależności od wymagań funkcjonalnych, jakie stawiasz stronie internetowej, opracowujemy dla Ciebie odpowiednie, dostosowane do potrzeb wtyczki i modyfikacje wtyczek WordPress. W ten sposób zapewniamy, że Twoja nowa strona internetowa spełni wymagania Twoje i Twojej grupy docelowej.

bezpieczeństwo

Oprócz dobrego wyglądu i działania, Twoja nowa witryna WordPress powinna być bezpieczna. Dlatego zapewniamy najlepszą możliwą ochronę Twojej strony internetowej. WordPress ma własny system zapewnienia jakości. Dzięki rozwiązaniom internetowym i stałemu monitoringowi czuwamy nad bezpieczeństwem Twojej strony internetowej. 

marketing

Integrując nasze jednostki marketingowe i jednostkę CRO/usability, tworzymy dla Ciebie stronę internetową, która idealnie nadaje się do późniejszego marketingu.

kursy przygotowujące

Abyś mógł samodzielnie utrzymywać swoją stronę internetową po jej uruchomieniu, przeszkolimy Cię z obsługi systemu zarządzania treścią WordPress. Dzięki temu możesz samodzielnie budować landing pages, dostosowywać treści i dostarczać swoim klientom odpowiednie treści

wsparcie projektu

Po wykonaniu Twojej nowej strony internetowej nie zostawimy Cię samego. Wspólnie pracujemy nad dalszym rozwojem Twojej strony internetowej w ramach bieżącego wsparcia projektu. W ten sposób zapewniamy, że zawsze masz stronę internetową, która jest zawsze dostosowana do potrzeb Twoich klientów i prowadzi ich do celu.

WordPress jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią (CMS) na całym świecie. Udział w rynku wynosi prawie 62% co nie jest niczym dziwnym, biorąc pod uwagę łatwość obsługi oraz różnorodność wtyczek i motywów. System jest bezpłatny i można go również bezpłatnie rozbudować do pełnoprawnego sklepu internetowego. Przeczytaj tutaj, jak ułatwić znalezienie witryny WordPress.

Szybki i niezawodny hosting WordPress

WordPress można łatwo dostosować do własnych upodobań za pomocą wtyczek. Problem polega na tym, że każda wtyczka zawiera również kod, który wpływa na stronę. W rezultacie strony rosną bardzo szybko i stają się odpowiednio wolne. Dlatego pierwszym krokiem do dobrego rankingu powinien być wybór hostera, na którym znajduje się Twoja witryna.

Oferty hostingu internetowego to kilkanaście groszy i są tak naprawdę ograniczone tylko przez twój budżet. Ponieważ jednak WordPress łatwo pochłania zasoby, nie powinieneś łapać ofert, które są zbyt tanie. Dzięki prostym ofertom hostingowym, z których niektóre są bezpłatne lub dostępne od 0,99 € miesięcznie, często dzielisz miejsce na serwerze z wieloma innymi klientami, którzy również potrzebują wszystkich zasobów. Ponieważ serwer ma zwykle ograniczone opcje, wydajność spada lub jest zła od samego początku. Jeśli Google to zauważy, Twoja strona będzie wyświetlać się gorzej i stracisz klientów.

Szybkość ma znaczenie w Internecie. Jeśli żądana strona docelowa nie otworzy się w ciągu 3 sekund, 40% odwiedzających ponownie zniknie.

Dostawca powinien zatem mieć odpowiednio szybkie serwery, aby zapewnić Twojej witrynie dobry dom. Być może warto samemu wynająć serwer lub przynajmniej skorzystać z zarządzanego hostingu WordPress. Wydajność serwerów jest specjalnie dostosowana do WordPressa i uzyskujesz lepsze wyniki niż tanie hostery.

Jeśli Twoja witryna nie jest jeszcze online, z przyjemnością wesprzemy Cię serwerem, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na stronie

Wtyczki SEO WordPress

WordPress z natury nadaje się do SEO, ale istnieje duża liczba wtyczek, które ułatwiają życie operatorowi witryny. Zebraliśmy pięć najlepszych w tym artykule:

Wtyczki są dobrą pomocą, ponieważ wspierają operatora w jego wysiłkach. Świetnym przedstawicielem jest wtyczka SEO firmy Yoast i Rank Math . Sprawdza dany post lub stronę pod kątem typowych zasad związanych z SEO i pokazuje, gdzie jest jeszcze miejsce na ulepszenia.

Rank Math podpowiada między innymi dobre słowa kluczowe, na które należy zwrócić uwagę przy nazywaniu strony, aby łatwiej ją było znaleźć. Długość nazwy jest również sprawdzana i wyświetlana za pomocą prostej sygnalizacji świetlnej. Nazwy stron i postów powinny mieć określoną długość, niezbyt krótkie i niezbyt długie, aby można je było łatwo znaleźć.

Rank Math zawiera menedżera przekierowań , który jest bardzo ważny, gdy zmieniają się adresy stron. Zmiana nazwy strony jest zawsze szkodliwa dla rankingu Google, ponieważ robot szuka strony w starym miejscu, ale jej nie znajduje. W rezultacie wystąpi błąd, o którym jako operator zostaniesz poinformowany. Błędy te obniżają twoją pozycję w rankingu, więc powinieneś zwrócić uwagę na odpowiednie przekierowania. Te przekierowania są tworzone w prosty sposób, ale mają duży wpływ.

Wtyczka pamięci podręcznej, taka jak W3 Total Cache , również bardzo pomaga. To agreguje i kompresuje dane. Dodatkowo dane z bazy przechowywane są w plikach, co oszczędza dostęp do bazy danych. To zawsze kosztuje wydajność i spowalnia witrynę. Zwłaszcza jeśli prowadzisz sklep internetowy z wtyczką WooCommerce , baza danych jest mocno obciążona, ponieważ wszystkie dane artykułów znajdują się właśnie tutaj.

Obrazy powinny być również zawsze skompresowane. Pomaga w tym bezpłatna wtyczka ShortPixel Image Optimizer . To kompresuje obrazy i czyni je społecznie akceptowalnymi dla Internetu.

Motyw WordPressa

Projekt Twojej witryny jest nazywany „motywem” w WordPress. Również tutaj wybór jest prawie nieograniczony, ponieważ wielu profesjonalnych i hobbystycznych programistów tworzy motywy zgodnie z ich życzeniem. Wiele jest bezpłatnych, niektóre są płatne.

W przypadku darmowych motywów może się zdarzyć, że kod nie jest napisany czysto. To spowalnia Twoją witrynę, co wymaga dalszych działań optymalizacyjnych lub większego serwera. Dlatego powinieneś używać płatnego motywu, ponieważ są one dobrze utrzymane i rozwinięte. W przypadku darmowych motywów często zdarza się, że jest tworzony, a następnie nie wykonuje się na nim dalszych prac. Oprócz dostosowywania do błędów lub czyszczenia kodu, motywy mogą mieć luki w zabezpieczeniach, których należy unikać, jeśli to możliwe.

Zawsze upewnij się, że motyw jest responsywny . Oznacza to, że dostosowuje się do odpowiedniego urządzenia końcowego, za pomocą którego odwiedzający uzyskuje dostęp do strony. Duża część internautów łączy się teraz z Internetem na urządzeniu mobilnym, a jeśli Twoja strona na smartfonie wydaje się mała, oznacza to, że klienta już nie ma.

Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie motyw WordPress, który będzie również oparty na Twojej tożsamości korporacyjnej. Oznacza to, że Twoja firma zostanie natychmiast rozpoznana, co z kolei zwiększy lojalność klientów. Tworzymy również dobrą strukturę, aby zarówno wyszukiwarki, jak i odwiedzający czuli się komfortowo i szybko docierali do celu. Google jest teraz tak inteligentny, że potrafi odróżnić dobrą strukturę menu od złej.

Pisz teksty SEO

Być może nie jest to bezpośrednio motyw WordPress, ale na dłuższą metę ulepszy Twoją witrynę lub sklep internetowy. Dzięki tekstom zoptymalizowanym pod kątem wyszukiwarek Google rozpoznaje, że dbasz o swoją witrynę, jesteś aktywny i zajmujesz się tematami istotnymi dla grupy docelowej. Przydatne są wpisy na blogu, w których informujesz odwiedzających o interesujących tematach związanych z obszarem Twojej działalności. Instrukcje, często zadawane pytania i osobiste wrażenia, podobne do recenzji Amazon (tylko bardziej szczegółowe), są dobrze odbierane przez wyszukiwarki i odwiedzających.

Jeśli Twoje posty są nawet udostępniane w mediach społecznościowych, przyciągniesz nowych użytkowników i staniesz się bardziej interesujący dla Google. Jeśli dostarczysz pomysłów, możesz również zlecić nam napisanie tekstów SEO. Omówimy z Tobą szczegóły, udzielimy kompleksowych porad i dostarczymy artykuły i strony z wartością dodaną, odpowiednie dla grupy docelowej, dzięki czemu Twoja strona będzie odwiedzana jeszcze częściej.

Eksperci SEO WordPress

Nasi eksperci SEO chętnie zajmą się również Twoją stroną WordPress lub sklepem internetowym. Ponieważ więcej odwiedzających jest zawsze lepszych. Szczegółowo doradzimy Ci, jakie masz możliwości ulepszenia witryny WordPress lub sklepu WooCommerce . Już teraz umów się na niezobowiązujące spotkanie konsultacyjne.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.