L O A D I N G

Sprzedaż własnych produktów lub usług w Internecie stała się obecnie ważnym źródłem dochodu dla wielu firm. Sposobów na wdrożenie sklepu internetowego jest wiele: od konfigurowalnych serwisów internetowych opartych na gotowych szablonach layoutów i z miesięcznymi kosztami (np. WordPressa).

Bez względu na to, jakie wymagania stawiasz swojemu nowemu sklepowi internetowemu: doradzimy Ci w kwestii koncepcji i będziemy towarzyszyć Ci od pierwszych pomysłów do gotowego wdrożenia Twojego nowego sklepu internetowego.

Oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji w celu bezpłatnej wstępnej konsultacji – po prostu skontaktuj się z nami !

Nasze usługi przy tworzeniu Twojego sklepu internetowego

Doradztwo i koncepcja

Jakie wymagania musi spełniać sklep internetowy dla planowanych funkcji i produktów? Jakie są ramy prawne umożliwiające sprzedaż online? Te i wiele innych pytań wyjaśnimy razem z Tobą, abyś od samego początku był na dobrej drodze, jeśli chodzi o e-commerce.

Projekt sklepu i użyteczność

Stawiamy się w sytuacji Twojej grupy docelowej, aby zaprojektować Twój sklep internetowy w taki sposób, aby Twoi klienci mogli jak najszybciej znaleźć wszystkie ważne informacje. Szczególną wagę przywiązujemy do przekonujących prezentacji produktów oraz sprawnego procesu składania zamówień.

Reklama w Internecie

Niezależnie od tego , czy reklama Google Ads, czy media społecznościowe: często warto zainwestować w reklamę, aby przyciągnąć potencjalnych klientów do swoich produktów. Opracowujemy kampanie dopasowane do Twojego sklepu internetowego i budżetu reklamowego.

Optymalizacja wyszukiwarek (SEO)

Tworząc sklep internetowy dbamy o to, aby zostały spełnione wszystkie wymagania techniczne dotyczące dobrych pozycji w Google. Chętnie towarzyszymy Ci również w dalszym SEO i jesteśmy po Twojej stronie z analizami i sugestiami dotyczącymi działań. Więcej o optymalizacji pod kątem wyszukiwarek »

Indywidualny projekt sklepu, szyte na miarę procesy

Nasi graficy i projektanci ekranów zaprojektują sklepy internetowe w WooCommerce i Shopify według Twojego pomysłu. W planowaniu i programowaniu projektów dostosowujemy procesy zamówień, profile produktów i gospodarkę magazynową indywidualnie do Twoich pomysłów i potrzeb.

Dedykowane rozwiązania e-commerce i systemy rezerwacyjne

Chcesz zaoferować usługi, imprezy lub zakwaterowanie? Nie ma problemu! Indywidualne systemy rezerwacji to jedna z naszych mocnych stron. Nie ma znaczenia, czy jest to prosta rezerwacja terminu, czy indywidualny system rezerwacji z płatnością online i automatycznym fakturowaniem: wdrażamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie e-commerce.

Zapewnienie jakości i testy przeglądarki

Twoi klienci korzystają z różnych przeglądarek – od MS Edge po Firefox i Safari po Google Chrome. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do zapewnienia jakości i przeprowadzamy intensywne testy przeglądarki przed uruchomieniem. Responsywne lub adaptacyjne projektowanie stron internetowych oraz dokładne testy na urządzeniach mobilnych są dla nas oczywistością.

Aktualizacje i konserwacja sklepu internetowego

Dzięki naszej usłudze aktualizacji dla WordPress i WooCommerce Twój sklep internetowy jest technicznie aktualny i ma najlepszą możliwą ochronę przed skryptami hakerskimi i robotami spamującymi. Więcej o naszych umowach aktualizacji WordPress i WooCommerce »

Właśnie dlatego WordPress to właściwy CMS dla Ciebie

65 milionów stron internetowych opartych jest na WordPressie jako systemie zarządzania treścią (CMS), czyli ponad 40 procent wszystkich stron internetowych na świecie. Czemu? Ponieważ WordPress stanowi idealną podstawę dla dobrej strony internetowej. Dla korporacji, firm, klubów i organizacji WordPress oferuje szeroki wachlarz możliwości:

WordPress umożliwia tworzenie indywidualnych stron internetowych , które spełnią Twoje życzenia i wymagania. Gotowa strona jest łatwa w utrzymaniu i może być zaprojektowana intuicyjnie . Ponadto WordPress jest bardzo bezpieczny, a wszelkie powstałe luki w zabezpieczeniach są szybko usuwane .

Aby Twoja witryna stała się gwarantem ruchu, i tak zalecane są działania SEO . Dzięki WordPress można je wdrożyć szybko i łatwo . CMS jest bardzo łatwy w użyciu – nawet dla laików i początkujących oraz oferuje liczne funkcje i interfejsy dla innych narzędzi i systemów. A co najlepsze: WordPress jest stale rozwijany i jest darmowy !

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.