L O A D I N G

Przekierowanie 3xx

HomeInternetPrzekierowanie 3xx
Shpae
Shpae
Shpae

Klasa stanu 3xx Redirection ma osiem podrzędnych. Klasa statusu 3xx informuje klienta, że ​​w celu zrealizowania żądania musi wykonać dodatkowe akcje, ponieważ np. cel się przesunął i jest teraz dostępny pod nowym źródłem (URL).

Kody stanu HTTP odpowiednio opisują stan przekierowania.Przekierowanie 3xx

Kod stanu — HTTPOznaczającyOpis
300Wiele wyborówSerwer sieci Web ma kilka opcji odpowiedzi na żądanie, ponieważ żądany zasób jest dostępny w różnych typach.
301Przeniesiony na stałeŻądany zasób nie znajduje się już na serwerze WWW pod adresem URL A, ponieważ został trwale przeniesiony pod adres URL B i będzie tam od teraz. Adres URL A nie jest już ważny.
302Znaleziono (tymczasowo przeniesiono)Żądany zasób jest dostępny na serwerze internetowym, jednak tymczasowo nie znajduje się pod adresem URL A, ale pod adresem URL B. Adres URL A nadal jest ważny.
303Zobacz inne (zapytaj o inną lokalizację)Serwer sieci Web powiadamia klienta, że ​​żądanie GET musi zostać wysłane do innej lokalizacji w celu dotarcia do żądanego zasobu.
304NiezmodyfikowanyOd ostatniego żądania klienta skierowanego do serwera WWW zasób nie zmienił się i dlatego nie zostanie przeniesiony.
305Użyj proxy (użyj proxy)Serwer sieci Web powiadamia klienta, że ​​żądany zasób jest dostępny tylko za pośrednictwem serwera proxy.
306(skryty)Wcześniej była to instrukcja zmiany Pełnomocnika. Obecnie ten kod statusu nie jest używany, ale jest zarezerwowany.
307Tymczasowe przekierowanie(Tymczasowe przekierowanie) (Podobnie jak 302/303) Żądany zasób jest dostępny na serwerze WWW, jednak tymczasowo nie znajduje się pod adresem URL A, ale pod adresem URL B. Adres URL A pozostaje ważny. Jednak przeglądarka musi zastosować tę samą metodę, co pierwotne żądanie (tj. po żądaniu POST musi nastąpić POST).
308Stałe
przekierowanie
(podobnie jak 301) Zasób docelowy jest stale dostępny pod nowym identyfikatorem URI. Różnica w stosunku do 301 polega na tym, że przekierowanie nie powinno zmieniać metody żądania z POST na GET.

Ta metoda przekazywania może być domyślnie buforowana ✓

Kod stanu HTTP 301 Moved Permanently, znany również jako przekierowanie 301 , jest często używany w kontekście optymalizacji OnPage , dzięki czemu zmiany w starej (już nie istniejącej) strukturze adresu URL są przekazywane do odpowiedniego adresu URL (nowego stworzenia). Ta procedura jest również zalecana przez Google.

Te przekierowania są nieocenione , ponieważ można ich używać do przenoszenia treści bez utraty zaufania.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.