Agencja interaktywna | Strony WWW | Pozycjonowanie | Social Media

Projektujemy i budujemy strony internetowe, pozyskujemy klientów, zwiększamy sprzedaż i promujemy Twoją markę w sieci Internet.

,

Najlepsze narzędzia sztucznej inteligencji do tworzenia treści

To fakt, narzędzia sztucznej inteligencji do generowania tekstów już istnieją. Czy kiedykolwiek byłeś bez pomysłów na napisanie artykułu? Oto rozwiązanie!

To normalne, że znajdujesz dochodową niszę, na której chcesz zarabiać dzięki Adsense lub partnerom Allegro, a na koniec spędzasz wiele godzin na napisaniu prostego akapitu. Dzięki narzędziom do tworzenia tekstów ze sztuczną inteligencją, te bezczynne godziny to koniec myślenia o tym, co napisać, jak napisać.

Nawet nie tylko to, niektóre narzędzia do generowania sztucznych treści nawet piszą wszystko za Ciebie bez konieczności robienia czegokolwiek. 

Jakie są najlepsze narzędzia sztucznej inteligencji do tworzenia tekstów?

Jeśli naprawdę nie masz czasu na przeczytanie całego artykułu, damy ci krótki ranking, najlepsze narzędzia sztucznej inteligencji do generowania treści to :

1. Jaspis (Jarvis)

Jasper to asystent pisania AI, który usprawnia proces pisania. Jasper może z łatwością pomóc Ci tworzyć treści 2-5 razy szybciej niż normalnie.

Zasada działania tego narzędzia jest prosta. Dajesz mu dane wejściowe i pozwalasz mu generować dane wyjściowe. I nie, Jasper nie tylko uzupełnia zdania, ale całe rozdziały, a nawet krótkie posty na blogu.

Jasper pomaga tworzyć unikalne treści, które są w rankingu. Pomaga przezwyciężyć blokadę pisarską i być bardziej produktywnym w tym, co piszesz.

Charakterystyka

Jasper ma mnóstwo przydatnych funkcji. Został zaprojektowany do pracy z dowolnym rodzajem pisma cyfrowego, niezależnie od tego, czy są to posty na blogach, posty w mediach społecznościowych, e-maile czy dokumenty biznesowe. Jasper potrafi nawet poezję!

Oto kilka przykładów funkcji Jaspera

 • Przepisy . Jedną z kluczowych cech Jaspera są przepisy. Jasper Recipe to szablon generowany przez sztuczną inteligencję, za pomocą którego można szybko generować treści. Możesz wybrać przepisy na posty na blogu, opisy produktów, nagłówki, konspekty postów na blogu i wiele więcej.
 • Świetny edytor treści . Jasper ma ładny wbudowany edytor treści. W edytorze możesz formatować i porządkować swoje treści. Nawet gdybyś w ogóle nie używał Jaspera, edytor treści nadal byłby świetną, łatwą w użyciu funkcją.
 • Ponad 25 języków . Unikalną cechą Jaspera jest jego umiejętność rozumienia języków innych niż angielski. Jasper obsługuje ponad 25 języków, w tym angielski, francuski, hiszpański i niemiecki. W ten sposób Jasper ułatwia zwracanie się do odbiorców na całym świecie. Na przykład możesz powiedzieć Jasperowi, aby przetłumaczył treść.
 • Integracja z SurferSEO . W dalszej części tego artykułu dowiesz się więcej o innym świetnym narzędziu do pisania SEO, SurferSEO. Aby pisać jeszcze lepsze treści SEO, możesz zintegrować Jasper z SurferSEO, tworząc unikalne połączenie. To świetna funkcja dla fanów SEO.

Doświadczenie użytkownika

Ogólne wrażenia użytkownika Jaspera są świetne. Dzieje się tak, ponieważ masz do dyspozycji mnóstwo szablonów.

Nawet jeśli Jasper rozumie twoje rozkazy, możesz nie być pewien, jakie rozkazy mu wydać. Te szablony bardzo pomogą ci dowiedzieć się, co powiedzieć Jasperowi.

Jeśli korzystasz z trybu szefa, możesz również uzyskać pełną kontrolę nad procesem pisania. Pozwala to na łatwe pisanie długich treści w krótkim czasie.

Ponadto Jasper zawiera wiele kompleksowych samouczków, które pokazują, jak uwolnić pełny potencjał narzędzia.

Zalety Jasper

 • Jasper to narzędzie dla początkujących. Krzywa uczenia się jest płytka. Możesz dowiedzieć się, jak tworzyć artykuły, oglądając jeden lub dwa filmy z obszernej kolekcji samouczków.
 • Jarvis to wszechstronne narzędzie do wszelkiego rodzaju zadań związanych z pisaniem, takich jak posty na blogach, opisy wideo, reklamy i wiele innych.
 • Ponieważ Jasper wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w przetwarzaniu języka naturalnego, jego zawartość jest znacznie lepsza niż w przypadku zwykłego narzędzia do pisania opartego na sztucznej inteligencji.
 • Jasper zawsze ma coś do powiedzenia. Jeśli masz blokadę pisarską, pozwól Jasperowi zacząć.

Wady Jasper

Żadne oprogramowanie nie jest doskonałe. Dotyczy to również Jaspera:

 • Jasper nie działa poza własnym edytorem treści. Na przykład nie ma wtyczek do Chrome. Oznacza to, że musisz skopiować i wkleić zawartość z edytora Jasper.
 • Podczas tworzenia złożonych treści naukowych czasami fakty nie są dokładne. Dlatego należy sprawdzić fakty dotyczące treści.

Niestety, ten ostatni problem jest czymś, czego żadne narzędzie nie może (jeszcze) naprawić. Dzieje się tak, ponieważ leżąca u podstaw sztuczna inteligencja nie jest wystarczająco inteligentna, aby wiedzieć wszystko.

Na szczęście dziedzina sztucznej inteligencji szybko się rozwija i pojawiają się nowe modele językowe. W niedalekiej przyszłości mogą one sprawić, że narzędzia do pisania AI będą jeszcze lepsze.

2. Copy AI

CopyAI to kolejne bardzo popularne narzędzie do pisania na rynku. Dzięki temu narzędziu do pisania AI możesz pozbyć się blokady pisarza dzięki mnóstwu funkcji kreatywnych.

CopyAI oferuje szeroką gamę szablonów do pisania tworzonych przez AI do wyboru. Mogą one pomóc w rozpoczęciu projektu pisania.

To narzędzie jest odpowiednie zarówno dla copywriterów, jak i twórców treści.

Przepływ pracy CopyAI Redaction Assistant jest prosty:

 • Wybierz temat projektu pisania.
 • Nadaj narzędziu kontekst za pomocą kilku słów.
 • Niech AI wygeneruje kilka wersji.
 • Wybierz najlepszą wersję.
 • Wprowadź małe poprawki do najlepszej wersji i opublikuj ją.
 • Przychód.

Charakterystyka

 • Darmowa wersja . W przeciwieństwie do wielu innych narzędzi do pisania AI, CopyAI oferuje całkowicie bezpłatną wersję.
 • Ponad 100 szablonów . Istnieje wiele szablonów pisania do wyboru. Możesz wybrać szablon na podstawie tego, co chcesz osiągnąć. Dzięki szablonom możesz instruować sztuczną inteligencję za kulisami.
 • Ponad 25 języków . CopyAI obsługuje mnóstwo różnych języków. Jest to świetne, ponieważ ułatwia komunikację z osobami, które nie mówią po angielsku. Na przykład możesz płynnie tłumaczyć treści na inny język, jak nigdy dotąd.
 • Edytor treści długich formularzy . CopyAI ma długi edytor treści. Możesz użyć tej funkcji do pisania długich treści, takich jak posty na blogach, które mają dobrą pozycję w Google.
 • Łatwy w użyciu . Ogólne wrażenia użytkownika z CopyAI są świetne.

Doświadczenie użytkownika

Aby wyprodukować znakomity tekst, wszystko, co musisz zrobić, to podać CopyAI adres z podstawowymi danymi wejściowymi i pozwolić, aby zrobił resztę.

Naprawdę fajną funkcją jest możliwość wyboru tonu wiadomości.

Pamiętaj, że narzędzie samo generuje treść, ale nadal powinieneś traktować je jako pomoc w pisaniu. Nie generuje w 100% treści gotowych do publikacji. Przed publikacją zawsze trzeba dokonać ostatnich poprawek.

Zalety CopyAI

 • Istnieje całkowicie darmowa wersja narzędzia
 • Interfejs użytkownika jest przejrzysty i zrozumiały
 • CopyAI ma mnóstwo kompleksowych przewodników, aby zmaksymalizować pełny potencjał narzędzia.
 • Kontroler plagiatu

Wady CopyAI

 • CopyAI nie jest najlepsze w tworzeniu długich treści.
 • Musisz być opisowy, aby uzyskać dobry wynik. Jeśli pozostawisz krótkie dane wejściowe, otrzymasz złe wyniki.

3. WordHero

WordHero nie jest jednym z wielkich nazwisk, jeśli chodzi o generowanie tekstu AI. Nie jest obecnie jednym z najlepszych, ale ma aspiracje to stania się jednym z ciekawszych narzędzi.

Naszym zdaniem ma naprawdę ładny i łatwy w obsłudze interfejs. Można zauważyć, że bardzo dopracowali szczegóły i oferują dobre wrażenia użytkownika. Teksty, które generuje, są naprawdę dobre i choć w niektórych przypadkach zawodzi (jak wszystkie), broni się bardzo dobrze.

Dodatkowo do wszystkich powyższych możemy dodać jedną rzecz, która czyni go wyjątkowym: dożywotnią wersję. Obecnie istnieje wiele generatorów tekstu AI, które oferują tego typu subskrypcję, ale trzeba uważać, aby nie zamknęły się one po miesiącach. Jest to mało prawdopodobne w przypadku WordHero, głównie dlatego, że jest to narzędzie z niemałą publicznością.

Charakterystyka

 • autokorekta . Automatyczny proces sprawdzania i edytowania, aby upewnić się, że kopia jest wolna od błędów.
  Pisanie sprzedaży, które pomoże Ci generować pomysły na pisanie treści dla Twoich lejków
 • unikalne propozycje . Unikalne sugestie dotyczące treści podpisów w mediach społecznościowych, e-maili, reklam Google, opisów i postów na Facebooku
 • Dostępny o każdej porze . Pisarz blogów do pisania wysokiej jakości treści do postów na blogu, wstępów, fragmentów i artykułów informacyjnych
 • Ponad 48 narzędzi . Posiada szeroką gamę narzędzi do pisania AI, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości WordHero

Doświadczenie użytkownika

Doświadczenie użytkownika jest naprawdę dobre. Większość generatorów tekstu stara się skopiować interfejs podobny do Jaspera. Niewielu udaje się zbliżyć, niektóre wyglądają jak stare i nieoszlifowane strony internetowe.

WordHero pokazuje, że dobrzy projektanci i programiści pracowali nad tym, aby oferować nie tylko dobre pisanie tekstów, ale także imponujący design.

4. WriteSonic

WriteSonic to autorska sztuczna inteligencja, która pomaga pisać unikalne i oryginalne treści.

Podobnie jak inne narzędzia z tej listy, należy traktować WriteSonic jako asystenta pisania. To jak wirtualny przyjaciel, który pomaga, gdy zabraknie Ci pomysłów.

Możesz poprosić WriteSonic o dostarczenie wstępnie napisanej oryginalnej treści, o której możesz napisać swoją historię.

Na przykład możesz poprosić WriteSonic o utworzenie logicznego zarysu dla Twojego posta na blogu. Możesz też poprosić go o stworzenie świetnego wstępu, który pomoże ci przezwyciężyć syndrom pustej kartki.

Bez względu na to, jak go używasz, WriteSonic sprawi, że pisanie będzie łatwe. To podstawowe narzędzie dla tych, którzy mają trudności z wymyślaniem oryginalnych pomysłów na treści. Treści tworzone przez WriteSonic są wciągające i można je udostępniać na platformach społecznościowych.

Zawsze możesz wypróbować WriteSonic za darmo, zanim wydasz dolara. Pamiętaj jednak, że funkcje są ograniczone do wersji bezpłatnej, więc nie uzyskasz pełnego obrazu.

Charakterystyka

 • Kopiowanie . Wykorzystaj sztuczną inteligencję do generowania atrakcyjnych nagłówków i stron docelowych dla swojej witryny.
 • Reklamy cyfrowe . Generuj wysokiej jakości reklamy na popularne platformy, takie jak Google, LinkedIn
 • Handel elektroniczny . Wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania tytułów i opisów najlepiej sprzedających się produktów.
 • Autor artykułów AI . Ta funkcja umożliwia wykorzystanie sztucznej inteligencji do tworzenia unikalnych i oryginalnych treści w ciągu kilku sekund.
  Doświadczenie użytkownika
  Podobnie jak inne narzędzia z tej listy, WriteSonic ma wbudowany edytor online.

Aby napisać treść, musisz wybrać przypadek użycia i temat oraz pozwolić narzędziu wygenerować treść za Ciebie.

Stworzenie długiego artykułu na różne nisze i tematy zajmuje tylko kilka sekund.

To narzędzie ułatwia dostosowanie długości treści, a także poziomu kreatywności. Im bardziej kreatywnie, tym zabawniejsza będzie historia!

Wniosek

WriteSonic to copywriter AI, który pozwala tworzyć długie treści bez konieczności wpisywania każdego słowa.

WriteSonic jest również przyjazny dla początkujących i naprawdę łatwy do rozpoczęcia. A co lepsze, ma całkowicie darmowy plan, który pozwala już robić wiele przydatnych rzeczy.

Jedyną poważną wadą tego narzędzia jest to, że nie oferuje najlepszych funkcji darmowym użytkownikom. Innymi słowy, użytkownik planu bezpłatnego wiele traci.

5. Rytr

Rytr to wszechstronne narzędzie do pisania oparte na sztucznej inteligencji. Ta platforma wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji, aby pomóc Ci szybciej pisać treści.

Stojący za nim algorytm wykorzystuje dane historyczne. W ten sposób narzędzie może tworzyć oparte na faktach artykuły o dostosowywanym tonie i stylu. Treść jest również poprawna gramatycznie.

Z pomocą Rytra możesz utworzyć długi post na blogu w mniej niż godzinę. To wspaniała oszczędność czasu, którego nie chcesz marnować.

Rytr potrafi pisać o każdej niszy, takiej jak technologia, biznes i sport. Możesz go również używać do pisania w różnych stylach, takich jak posty na blogach, artykuły lub recenzje.

Charakterystyka

 • Łatwe tworzenie treści dzięki doskonałym dodatkowym funkcjom, takim jak liczba znaków, liczba słów i sprawdzanie tonu.
 • Rytr ma wbudowaną funkcję sprawdzania plagiatu, aby zapewnić wyjątkowość i oryginalność każdego wyprodukowanego przez Ciebie utworu.
 • Sprawdzanie gramatyki, aby zapewnić korektę gramatyki na profesjonalnym poziomie.

Doświadczenie użytkownika

Rytr jest wyposażony w znakomity edytor online, w którym dzieje się cała magia.

Wniosek

Dzięki świetnemu darmowemu planowi Rytr jest jednym z najbardziej opłacalnych narzędzi do pisania AI. To pozycja obowiązkowa dla każdego blogera lub twórcy treści, który codziennie tworzy mnóstwo treści.

Co najlepsze, Rytr ułatwia również tworzenie treści, ponieważ może również generować świetne pomysły w Twoim imieniu.

Jeśli szukasz łatwego w użyciu narzędzia w niewiarygodnej cenie, wypróbuj Rytr. Jeśli jednak szukasz potężniejszego narzędzia, wypróbuj Jaspera.

6. Peppertype

Peppertype.ai to potężne narzędzie do pisania oparte na sztucznej inteligencji. Jest oznaczony jako Twój własny wirtualny asystent treści, który pomaga generować wysokiej jakości treści w ciągu kilku sekund.Charakterystyka

Od skupienia się na konwersjach reklam i tworzeniu treści wiadomości e-mail i stron docelowych po możliwość ponownego wykorzystania i aktualizacji starych treści, Peppertype jest solidnym narzędziem do tworzenia treści AI dla każdego, kto pracuje w sprzedaży, marketingu lub handlu elektronicznym.

Oto niektóre funkcje, które czynią go doskonałym dla zespołów

 • Możliwość dodania do 20 stanowisk użytkowników do jednego konta
 • Niesamowite funkcje współpracy i zarządzania
 • Narzędzia ulepszające, które umożliwiają szybkie ponowne wykorzystanie starych treści
 • Kreator 30-sekundowych kampanii e-mailowych

To powiedziawszy, Peppertype nie jest przeznaczony tylko dla zespołów marketingowych. Dzięki ponad 20 szablonom i wielu modułom do generowania różnych typów treści na blogi, może być doskonałym narzędziem zarówno dla indywidualnych blogerów, webmasterów, jak i przedsiębiorców.

Zalety Peppertype

 • Łatwy w użyciu, z intuicyjnym interfejsem użytkownika i panelem sterowania
 • Bardzo pomocna obsługa klienta
 • Szeroka gama dostępnych opcji treści
 • Jest idealny dla małych i dużych zespołów

Wady Peppertype

 • Nie najtańsza opcja na mojej liście
 • Brak kreatora artykułów jednym kliknięciem

7. Phrase

Phrase to świetny twórca długich treści AI. To oprogramowanie zawiera mnóstwo przydatnych funkcji, które ułatwiają pisanie długich treści SEO.

To narzędzie łączy proces wyszukiwania, pisania i optymalizacji w jednym miejscu. Jeśli jesteś osobą, która dużo pisze, to narzędzie może pomóc Ci poruszać się szybciej i uniknąć blokady pisania.

Narzędzie wykorzystuje najnowsze osiągnięcia sztucznej inteligencji do tworzenia unikalnych, oryginalnych i dobrze przemyślanych treści.

Charakterystyka

 • Integracje . Narzędzie współpracuje np. z Google Search Console.
 • Kontrola wersji . Ta funkcja pomaga cofnąć zmiany w pisaniu. Śledzi różne wersje treści i umożliwia cofanie się w czasie.
 • Przyciski cofania/ponawiania . Większość narzędzi z tej listy wymaga użycia poleceń ponów/cofnij. Jednak Phrase ma kilka małych przycisków, które sprawiają, że cofanie/ponawianie jest bardziej intuicyjne i łatwiejsze dla użytkowników.
 • Eksport danych . Możesz łatwo wyeksportować dane i zapisać je w formacie PDF, Excel itp.

Wniosek

Phrase to potężne narzędzie z mnóstwem funkcji opartych na sztucznej inteligencji, które usprawniają proces pisania.

Jednak doświadczenie użytkownika jest nieco niezgrabne i nieintuicyjne. Również cena oprogramowania jest dość wysoka.

Pamiętaj, że funkcja pisania AI jest dostępna tylko jako dodatek.

Często zadawane pytania dotyczące narzędzi do pisania wykorzystujących sztuczną inteligencję?

Jaki jest najlepszy pisarz AI / AI Writer w 2023 roku?

Jasper.ai jest obecnie ogólnie najlepszym twórcą AI, ponieważ może tworzyć długie treści tekstowe podobne do ludzkich z dużą szybkością wyjściową, przy zachowaniu wysokiego stopnia dokładności. Ponadto Jasper.ai stale ulepsza swoje algorytmy i uczy się na nowych danych, co oznacza, że ​​z czasem będzie tylko lepiej.

Najlepszym darmowym copywriterem AI w 2022 roku jest Copy.ai, ponieważ jest w stanie szybko i łatwo generować wysokiej jakości treści. Wszystko, co musisz zrobić, to podać motyw i kilka wskazówek dotyczących słów kluczowych, a Copy.ai zajmie się resztą. Po rejestracji otrzymujesz 100 darmowych kredytów spawnu. Otrzymujesz również 10 dodatkowych darmowych kredytów na początku każdego miesiąca.

Zwróć także uwagę, że w każdym tygodniu pojawiają się coraz to nowsze narzędzia, a wielu użytkowników korzysta także z darmowych narzędzi, jak popularny ChatGPT 3.0. Ważne jest, aby przede wszystkim nauczyć się pracować z takim narzędziem, chociażby korzystając z nieskończonej liczby dostępnych za darmo promtów, które pomogą Ci nauczyć się rozmawiać z narzędziem AI.

Kim jest pisarz AI / AI Writer?

Narzędzie do pisania AI lub generator treści AI to narzędzie programowe, które wykorzystuje sztuczną inteligencję GPT-3 do tworzenia tekstu i treści pisanej na różne sposoby.

Ta technologia jest stosunkowo nowa, aw ostatnich latach nastąpiła eksplozja wzrostu i innowacji w tej dziedzinie.

Narzędzia do pisania i generatory AI, niegdyś tylko pomysł, są teraz w stanie w ciągu kilku sekund tworzyć treści pisane podobne do ludzkich na praktycznie każdy temat.

Jak wybrać najlepszego pisarza AI / AI writer dla siebie?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ najlepszy pisarz AI będzie zależał od tego, do czego potrzebujesz pisarza AI.

Czy potrzebujesz go do pisania długich treści na blogi? Napisać stronę docelową? Pisać treści do sieci społecznościowych? pisać wypracowania itp.

Jeśli po prostu potrzebujesz podstawowego narzędzia do pisania zadań, najlepsza jest tańsza opcja. Jeśli jednak potrzebujesz pisarza AI, który może zapewnić bardziej wyrafinowaną pomoc w pisaniu, być może będziesz musiał zainwestować w droższą opcję.

Krótko mówiąc, przed podjęciem decyzji należy ocenić swoje potrzeby i budżet.

Czy warto mieć generator treści AI?

Odpowiedź w dużej mierze zależy od tego, do czego zamierzasz go używać. Jeśli jesteś indywidualnym blogerem, który w wolnym czasie pisze artykuł lub dwa artykuły tygodniowo, to nie, prawdopodobnie nie musisz zlecać swojej pracy generatorowi treści AI.

Jeśli jednak jesteś profesjonalnym autorem treści, członkiem zespołu lub agencji marketingowej albo właścicielem małej firmy/witryny internetowej, posiadanie narzędzia do generowania treści opartego na sztucznej inteligencji może diametralnie wpłynąć na Twoją produktywność i wydajność.

Nie tylko możesz znacznie szybciej tworzyć odpowiednie treści, ale możesz także korzystać z tych narzędzi, aby pomóc w burzy mózgów na nowe tematy, identyfikować słowa kluczowe.

Zadzwoń