Migracja strony internetowej jest jednym z najbardziej krytycznych procesów , z którymi możemy się spotkać, jeśli pracujemy w dziedzinie tworzenia stron internetowych lub marketingu online. Pomimo faktu, że czasami procedura może wydawać się prosta, potencjalnie katastrofalne sytuacje, w których możemy się znaleźć, sprawiają, że migracje internetowe są niezwykle delikatne.

Jeśli do tego niebezpiecznego koktajlu dodamy jeszcze CMS WordPress, migracja może być jeszcze bardziej skomplikowana. Głównie ze względu na nadużycia, które są z niego robione na poziomie deweloperskim.

Konsekwencje źle zaplanowanego lub źle przeprowadzonego procesu migracji do WordPressa mogą wpłynąć zarówno na funkcjonalność samego serwisu, jak i na jego zdolność do generowania ruchu w kanałach takich jak SEO , sprzedaż czy leady (w zależności od naszego modelu biznesowego).

Pomyśl na przykład o blogu, który opiera się na reklamach, aby generować dochód. Jeśli podczas migracji pozostawimy sieć niedziałającą przez kilka godzin, a nawet dni, przestaniemy otrzymywać dochody z reklam.

Czym jest usługa migracji WordPress?

Krótko mówiąc, nasza usługa migracji WordPress to proces przenoszenia instalacji WordPress z jednego serwera na inny bez wpływu na jego funkcjonalność. Istnieje kilka powodów, dla których chcesz to zrobić, na przykład:

 • Przejście do lepszego dostawcy usług hostingowych. W tym kontekście „lepszy” może oznaczać wszystko – na przykład niższe ceny lub krótsze czasy ładowania.
 • Przeniesienie rozwojowej witryny WordPress na serwer produkcyjny.
 • Przenieś witrynę z subdomeny do głównego katalogu.
 • Sklonuj lub wykonaj dokładną kopię witryny WordPress.

Jeśli należysz do którejś z tych kategorii, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Jesteśmy ekspertami we wszystkich kwestiach związanych z migracją WordPress. Pozwól nam zrobić to za Ciebie od razu.

Potrzebujesz zmienić hosting ? Czy chcesz przejść z WordPress.com i mieć kompletny WordPress? Nie masz wystarczającej wiedzy lub pewności siebie, aby zrobić to sam? Chcesz, aby migracja przebiegła szybko i bez błędów ?

Zostaw migrację swojej strony w naszych rękach i zapomnij o problemach , przeniesiemy całą Twoją zawartość i pliki w rekordowym czasie i przy całkowitym bezpieczeństwie.

Oferujemy Ci:

 • Ponad 12 lat doświadczenia w migracji wszelkiego rodzaju stron internetowych, specjalizacja w WordPressie.
 • Pełna migracja bazy danych, zawartości i plików.
 • zmiana NS
 • Minimalny czas nieaktywności (minuty) sieci w zmianach domen
 • Zastąpienie starych adresów URL w przypadku zmiany domeny.
 • Zmiany w Google Analytics i Search Console w przypadku zmiany domeny.
 • Przegląd adresów URL w przypadku zmiany domeny.
 • Jeśli nie wiesz, do której firmy hostingowej przeprowadzić migrację, zalecamy najbardziej odpowiedni plan dla Twojej witryny.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe moich klientów. Specjalizuję się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.