Kreator stron WWW czy witryna na zamówienie?

HomeStrony WWWKreator stron WWW czy witryna na zamówienie?
Shpae
Shpae
Shpae

W ostatnich latach liczba kreatorów stron internetowych wzrosła i wiele osób szuka ich ze względu na praktyczność ich tworzenia.

Jednak czy naprawdę warto rozwijać platformę w ten sposób? Czy tego typu kreacja spełni potrzeby Twojej marki/firmy?

Własna strona internetowa to opcja, która na pierwszy rzut oka może wydawać się droższa, jednak w dłuższej perspektywie przynosi wiele korzyści.

Zastanawiając się nad tym, postanowiliśmy zająć się tym tematem w tym artykule. Oznacza to, że pokażemy Ci cechy i różnice między kreatorem a profesjonalną usługą tworzenia stron internetowych , sprawdź to!

Kreator stron internetowych, jak to działa?

Dla tych, którzy chcą postawić na tworzenie stron internetowych w celu promowania swojej marki w środowisku cyfrowym, dzisiaj nie brakuje kreatorów stron internetowych.

Czyli  narzędzia, w których można tworzyć strony internetowe  za darmo lub w przystępnych cenach. Ogólnie rzecz biorąc, wraz z rozwojem:

 • Łatwy w użyciu;
 • Gotowe w kilka godzin.

Okazuje się, że narzędzia te nie wymagają dużych inwestycji i pozwalają każdemu stworzyć stronę internetową bez znajomości programowania i projektowania stron internetowych.

Jego funkcje są intuicyjne i często korzystają z systemu przeciągnij i upuść. W przypadku częściowo lub całkowicie wykonanych szablonów dostosowywanie jest dość proste.

Jednak kończy się to ograniczeniem opcji i standaryzacją tworzonych tam witryn.

Oznacza to, że Twoja witryna nie jest tak konfigurowalna, jak byś sobie tego życzył. Co może sprawić, że będzie ciężki, powolny i niekompletny.

Zasadniczo nie będzie mieć wbudowanych wszystkich funkcji, których potrzebujesz, aby Twoja firma mogła się rozwijać i rozwijać.

Warto również wspomnieć, że w wielu przypadkach Twoja domena będzie zależeć od platformy tworzenia , jeśli ta jest bezpłatna. Więc trzeba płacić za posiadanie własnej domeny. W skrócie… buildery to intuicyjne, łatwe w użyciu narzędzia z ograniczonymi możliwościami dostosowywania i niemal standardowym tworzeniem.

Jak działa niestandardowa witryna internetowa?

Ale jeśli chodzi o tworzenie profesjonalnych stron internetowych , tutaj mamy zupełnie inną i naprawdę konfigurowalną koncepcję.

Przede wszystkim musimy zaznaczyć, że  usługa ta jest wykonywana przez wyspecjalizowanych fachowców  . Takich jak agencje rozwoju i projektowanie stron internetowych.

Świetnym przykładem tego rynku jest agencja Waszkiewicz Media.

Kiedy wynajmujesz firmę do wykonywania tego typu usług, Twoja strona staje się kompletna . Będzie bowiem tworzony z myślą o potrzebach Twojej firmy.

Oznacza to, że nie będziesz ograniczony układami i narzędziami dostępnymi w oprogramowaniu .

Będziesz miał profesjonalistę, który stworzy całkowicie spersonalizowaną stronę od podstaw. Oznacza to, że rozważy:

 • Wymagane wtyczki ;
 • Integracja z sieciami społecznościowymi;
 • Integracja z narzędziami analitycznymi;
 • Optymalizacja platformy;
 • Instalacja CMS;
 • Ochrona danych;
 • Charakterystyka Twojego segmentu;
 • Sprzedawane/reprezentowane produkty i usługi;
 • I wiele więcej.

Na przykład, jeśli chcesz stworzyć stronę internetową ze środowiskiem umożliwiającym zamykanie zakupów, zostanie opracowana strona kasy , koszyki itp .

Podobnie, jeśli chcesz mieć bloga, pomyśl o zainstalowaniu CMS i odpowiednich wtyczek . Podobnie jak WordPress i YoastSEO .

Zasadniczo twórca witryny pomyśli o wszystkim, czego Twoja platforma będzie potrzebować, aby  przyciągnąć, przekonwertować i zatrzymać klientów. 

Zawsze myśl o celach, które opisujesz dla korzystania z witryny, zapewniając pożądaną identyfikację wizualną . Ale nie pomijając profesjonalnego wizerunku, który oznacza aspekt bezpieczeństwa i niezawodności.Krótko mówiąc… profesjonalne strony internetowe tworzymy w wyjątkowy sposób, uwzględniając specyfikę i potrzeby Twojej firmy, bez ograniczeń iz dużymi możliwościami personalizacji.

Kreator stron internetowych vs. Niestandardowa strona internetowa

Teraz, gdy wiesz, jak działa każda z tych usług, chcę je bezpośrednio porównać. Najpierw chcę podkreślić czynnik finansowy, który jest jednym z głównych determinant. 

 • Builder : początkowo okazuje się dobrą opcją dla tych, którzy mają niewiele do zainwestowania. W dłuższej perspektywie brak określonych funkcjonalności opóźnia rozwój firmy i ujednolicenie jej wyglądu, szkodzi jej profesjonalnemu wizerunkowi;
 • Spersonalizowana strona internetowa : początkowo wiąże się z wyższymi kosztami, jednak jej korzyści są dostrzegane zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej. Cóż, środowisko odpowiada na wszystkie potrzeby firmy, a także pozwala w łatwy sposób tworzyć treści, kampanie i integracje. Pamiętając również, że wszystkie działania można zmierzyć.

Dzięki prostemu porównaniu powyżej możemy podzielić to na kilka innych aspektów , takich jak zarządzanie platformą.

Instalacja odbywa się w trakcie procesu deweloperskiego, co ułatwia i optymalizuje życie przedsiębiorcy, który będzie mógł wtedy skupić się na swoich strategiach.

Gdy wszystko jest już gotowe i dostosowane od samego początku, znacznie łatwiej jest napędzać rozwój firmy. Cóż, będziesz miał zalety na swojej stronie internetowej, takie jak:

 • Integracje : z sieciami społecznościowymi używanymi przez Twoją markę, z narzędziami takimi jak Google Analytics do pomiaru danych oraz z e-mail marketingiem;
 • Bezpieczeństwo : Twoja witryna zostanie wyposażona w certyfikat SSL, który weryfikuje bezpieczeństwo środowiska wirtualnego, wykazując jego niezawodność. Ponadto na Twojej platformie zostaną zainstalowane wtyczki zabezpieczające;
 • Optymalizacja : Twoja witryna nie tylko będzie miała zainstalowany najlepszy CMS na świecie, ale także najskuteczniejszą wtyczkę SEO na rynku.

Wniosek

Dlatego w całym tym artykule widzieliśmy różnice między twórcami stron internetowych a wynajmowaniem profesjonalnej i spersonalizowanej usługi internetowej.

Widzimy więc, że ta druga opcja jest najkorzystniejsza . To dlatego, że  sprzyja rozwojowi Twojej firmy. 

Ponieważ Twoja platforma zostanie przygotowana z odpowiednimi funkcjonalnościami, aby realizować Twoje działania marketingowe i sprzedażowe, osiągając świetne wyniki.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe moich klientów. Specjalizuję się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.