Agencja interaktywna | Strony WWW | Pozycjonowanie | Social Media

Projektujemy i budujemy strony internetowe, pozyskujemy klientów, zwiększamy sprzedaż i promujemy Twoją markę w sieci Internet.

,

Korzyści z blogów dla firm

Jednym z pytań, które zadaje sobie wielu przedsiębiorców po stworzeniu swojej strony internetowej jest: czy warto firmom prowadzić bloga? Odpowiedź brzmi tak! A potem wyjaśnimy powody.

Pomóż zwiększyć ruch w swojej witrynie

Bardzo ważne jest, abyś zastanowił się, w jaki sposób potencjalny klient znajduje Twoją witrynę i przeanalizował to:

  • Mógłbym wpisać nazwę Twojej firmy bezpośrednio w wyszukiwarkę, ale to dla odbiorców, którzy już Cię znają, których już masz. Oni już cię znają i dlatego nie pomoże to w uzyskaniu większego ruchu.
  • Jako przedsiębiorca możesz inwestować, aby zwiększyć ruch w swojej witrynie. Radzimy pozostawić to w rękach specjalistów od marketingu, aby mieć dobrą strategię SEM.

Jak więc wygenerować większy ruch na swojej stronie? Możesz to zrobić poprzez blogi i optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek, SEO. Pomyśl o wszystkich stronach, które masz w swojej witrynie. Pewnie nie wielu, prawda? Teraz zastanów się, jak często aktualizujesz swoją witrynę. Chyba nie tak często, prawda?

Za każdym razem, gdy tworzysz i publikujesz nowy post, indeksuje się jeszcze jedna strona w Twojej witrynie, co oznacza, że ​​jest to okazja, aby pokazać się w wyszukiwarkach i przyciągnąć ruch organiczny do Twojej witryny (SERP). Bardzo ważne jest, aby Google i inne wyszukiwarki rozpoznawały Twoją witrynę. Uwielbiają dobre treści i aktywną stronę.

Posiadanie zaktualizowanego bloga przyniesie większy ruch na Twojej stronie!

Użyj zawartości swojego bloga w mediach społecznościowych

Za każdym razem, gdy tworzysz nowy post, tworzysz treści, które można udostępniać w sieciach społecznościowych — na Twitterze, LinkedIn, Facebooku, Instagramie — i które pomogą zaprezentować Twoją firmę nowym odbiorcom.

Pomaga przekształcić ruch w leady

Teraz, gdy masz trochę ruchu do swojej witryny z bloga, masz możliwość przekształcenia tego ruchu w potencjalnych klientów.

Pamiętaj, że każdy wpis to nowa zaindeksowana strona, każdy wpis to nowa szansa na wygenerowanie nowych leadów.

Sposób działania jest prosty:

  • Użytkownicy docierają do serwisu.
  • Użytkownicy widzą wezwanie do działania z bezpłatną ofertą.
  • Użytkownicy klikają to wezwanie do działania i trafiają na stronę docelową zawierającą formularz, który mogą wypełnić swoimi danymi.
  • Użytkownicy wypełniają formularz, przesyłają informacje i otrzymują bezpłatną ofertę.

Uwaga: nie wszyscy czytelnicy bloga zostaną potencjalnymi klientami.

Wyniki długoterminowe

Najlepsze blogi biznesowe odpowiadają na pytania swoich czytelników i klientów.

Jeśli stale tworzysz wartościowe treści i artykuły dla swojej grupy docelowej. Dzięki temu staniesz się w ich oczach liderem branży.

Blogowanie i link building

Linki przychodzące lub linki zwrotne to jeden z czynników branych pod uwagę przez algorytm Google przy pozycjonowaniu Twojej strony w wyszukiwarkach. 41% ekspertów SEO twierdzi, że budowanie linków jest jednym z najtrudniejszych elementów optymalizacji.

Zadzwoń