Kontakt

Projektujemy i budujemy piękne marki, strony internetowe i produkty dla Twojej firmy, które wyróżniają się z tłumu. Dbamy, abyś był widoczny w sieci Internet.

Twoja firma na pierwszej stronie w Google

Zapewnij swojej firmie najlepszą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Agencja interaktywna

Strony internetowe, pozycjonowanie, reklama i marketing, fotografia film produktowy, obsługa social media, szkolenia.

Ludwika Waryńskiego 2, Opole

info@waszkiewicz.media

+48 506 566 920

Grzegorz Waszkiewicz

Dane firmy do wystawienia faktury VAT. Wystawiamy fakturę europejską, obsługujemy faktury elektroniczne.

Grzegorz Waszkiewicz

Ludwika Waryńskiego 2, 45-047 Opole

NIP: 955 209 52 27

Rozszerzony marketing w social media Szczecin i Opole

Agencja Waszkiewicz Media świadczy usługi dla Klientów
w Polsce i za granicą. Realizujemy projekty w języku polskim i w językach obcych, np. ukraińskim, niemieckim, czeskim i angielskim. W miastach Opolu i Szczecinie świadczymy rozszerzone usługi marketingowe, bez pośredników!

Agencja marketingu cyfrowego Opole

Siedziba naszej firmy znajduje się w Opolu, gdzie poza usługami online, świadczymy także usługi stacjonarne, np. reklama, fotografia i video. Dla firm z Opola i powiatu opolskiego, zakres obsługi w obszarze marketingu i social media jest znacznie większy i pozwala nam samodzielnie realizować wszystkie działania, bez angażowania Ciebie.

Odkryj wszystkie usługi →

Agencja marketingu cyfrowego Szczecin

Naszym partnerem jest agencja social media Sango ze Szczecina specjalizują się w obsłudze mediów społecznościowych. Tak jak w Opolu, w Szczecinie dostarczamy szereg usług dodatkowych oraz w całości przejmujemy opiekę nad Twoimi kontami w social media, videomarketingiem, szkoleniami, a także klasycznym marketingiem Twojej firmy.

www.sango.szczecin.pl

Już teraz umów się na konsultację on-line.

Potrzebujesz stronę internetową, chcesz zwiększyć jej widoczność w sieci Internet, pozyskać nowych odbiorców, zbudować zasięg na lokalnym rynku?

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Ochrona prywatności:
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Projektujemy
i pozycjonujemy strony internetowe

Mamy 12 lat doświadczenia w branży IT i obsłudze marketingu cyfrowym firm. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych i ich pozycjonowaniu, a także w obsłudze mediów społecznościowych.

Strony internetowe WordPress

Nasz zespół specjalistów oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania i wdrażania stron internetowych opartych na platformie WordPress. Tworzymy unikalne i atrakcyjne witryny, które efektywnie komunikują się z Twoją grupą docelową i promują Twoją firmę w internecie. Tworzymy strony internetowe w wielu językach oraz platformy ecommerce.

Czytaj więcej →

Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach to nasza specjalność. Dzięki zastosowaniu skutecznych strategii SEO, zapewniamy, że Twoja strona będzie widoczna dla potencjalnych klientów w wynikach wyszukiwania. Nasz zespół wykorzystuje najlepsze praktyki i narzędzia, aby zwiększyć widoczność Twojej strony i przyciągnąć organiczny ruch.

Czytaj więcej →

Media społecznościowe

Prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych to kluczowy element skutecznego marketingu online. Nasz zespół tworzy angażujące treści, zarządza kampaniami reklamowymi i buduje relacje z Twoją publicznością. Dzięki naszym usługom w mediach społecznościowych, Twoja firma może zyskać większą świadomość marki, angażować klientów i zwiększać lojalność.

Czytaj więcej →

Zadzwoń