Agencja interaktywna | Strony WWW | Pozycjonowanie | Social Media

Projektujemy i budujemy strony internetowe, pozyskujemy klientów, zwiększamy sprzedaż i promujemy Twoją markę w sieci Internet.

Klienci

Budujemy obecność Twojej firmy w Internecie

Nasza agencja świadczy trzy kluczowe usługi, dla klientów z Polski i z zagranicy. Są nimi:

  • Projektowanie stron internetowych WordPress
  • Pozycjonowanie stron internetowych
  • Prowadzenie mediów społecznościowych

Wybrani klienci agencji:

Obsługujemy klientów z całej Polski i zagranicy, oferując różny zakres i obszarach współpracy: obsługa social media, projektowanie stron WWW, zarządzanie blogami, pozycjonowanie lokalne, aktualizacja treści i inne.

Kosmetyki motoryzacyjne:
www.oc1official.com

OC1 to marka działająca na rynku europejskim, specjalizująca się w produkcji kosmetyków rowerowych, kosmetyków motocyklowych oraz dla samolotów i jednostek latających.

Pole namiotowe:
www.campingtramp.com

Pole namiotowe, pole kempingowe, domki letniskowe. Ośrodek zlokalizowany nad morzem oferuje niezapomniane wakacje dla całych rodzin. To największy obiekt na pomorzu zachodnim.

Restauracja:
www.szyszka.bar

Restauracja i bar zlokalizowane w sercu lasu Arkońskiego w Szczecinie, tuż przy kąpielisku Arkonka. Oferuje unikalne menu, a także sale konferencyjne i bankietową.

Sklep optyczny:
www.germanoptiker.pl

Salon optyczny online z oprawkami okularowymi znanych producentów oraz dystrybutor szkieł okularowych i soczewek kontaktowych, np. marki American Lens.

Sklep optyczny:
www.eyewear.games

Sklep online z oprawkami okularowymi i akcesoriami dla graczy. Dystrybutor szkieł okularowych i soczewek kontaktowych, np. marki American Lens.

Agencja social media:
www.sango.szczecin.pl

Agencja social media i marketingu cyfrowego, świadcząca usługi w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Partner naszej agencji.

Nieruchomości:
www.madroestate.pl

Sprzedaż, wynajem, zarządzanie nieruchomościami (domy, mieszkania, apartamenty i inne) w Szczecinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Nieruchomości:
www.baltic.rent

Zarządzanie nieruchomościami nad Morzem Bałtyckim na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz w Szczecinie.

Drukarnia:
www.xxldruk.pl

Drukarnia z miasta Końskie, zajmująca się reklamą wewnętrzną i zewnętrzną, drukiem wielkoformatowym oraz reklamą na pojazdach. Usługi druku i reklamy świadczone są także online.

Pole namiotowe:
www.ekodar.camp

Pole namiotowe, pole kempingowe, domki letniskowe nad jeziorem. Camping Ekodar nad jeziorem Krzemień niedaleko Szczecina.

Poznaj naszych partnerów

Współpracujemy z innymi firmami i agencjami, aby dostarczyć Ci kompleksowe usługi z obszaru marketingu cyfrowego. Poznaj partnerów naszej agencji i odkryj, co możemy zrobić dla Ciebie, Twojej firmy i marki. W Polsce i za granicą.

Firmy z Opola:

Nasza firma ma siedzibę w mieście Opolu, gdzie świadczymy rozszerzony zakres usług marketingu cyfrowego, w tym obsługi social media. Współpracujemy z firmami z Opola i powiatu opolskiego, integrując ze sobą partnerów i zwiększając zasięg ich działalności.

Meble Metameb
www.metameb.pl

Metameb – meble metalowe oraz drewniane do szkół, klubów fitness, biur oraz mieszkań. Dystrybutor marek Nowa Styl, Malow, Grospol, Unique, Profim. Realizacja zamówień na terenie Opola i okolic.

Hale przemysłowe Agromont www.agromont.pl

Nowoczesne, zautomatyzowane, hale przemysłowe i produkcyjne, od fundamentu do pełnego wyposażenia. Firma działa na rynku międzynarodowym: w Polsce, Europie i na Świecie.

Ochrona Unitrez www.unitrez.com

Agencja ochrony świadcząca usługi na terenie miasta Opole oraz całego województwa opolskiego. W ofercie systemy alarmowe, monitoring, ochrona fizyczna i zdalna, systemy antynapadowe. Unitrez jest oficjalnym sponsorem Uni Opole.

Pomoc drogowa MSCAR
www.mscar24h.pl

Pomoc drogowa Marcin Sobota z miejscowości Jełowa koło Opola. Obsługuje pojazdy każdego typu na terenie miasta Opola, powiatu opolskiego oraz na autostradzie A4. Ogromna flota pojazdów obsługuje każdy ich typ, od motocykli po ciężki sprzęt budowlany.

Fizjo Active A.M.Grajoszek www.fizjoactive-opole.pl

Gabinet fizjiologiczny w Opolu prowadzony przez Anitę i Michała Grajoszek. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi i sportowcami, a także przygotowania indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Usługi pogrzebowe Styks www.styks.net.pl

Zakład pogrzebowy Styks świadczy usługi pogrzebowe od 1992 roku na terenie Opola i Lewina Brzeskiego. To wiodący usługodawca międzynardowego transportu zmarłych do Polski na terenie województwa opolskiego.

Myjnia samochodowa www.myjniazawada.pl

Myjnia samochodowa Zawada to nowoczesny obiekt dla fanów motoryzacji. Mycie automatyczne, ręczne i detailingowe, renowacja wnętrza, ceramika samochodowa, polerowanie lakieru i inne usługi.

Hosting i domeny
www.iqhost.eu

Fima hostingowa IQHOST powstała w Opolu, ale świadczy usługi dla klientów z całej Polski. W ofercie znajdziesz tani hosting internetowy każdego typu oraz możliwość rejestracji i odnowienia domen internetowyc. Certyfikat SSL jest bezpłatny.

Projekty własne:

Realizujemy projekty własne, doskonaląc umiejętności, testując rozwiązania dla klientów, a także oferując dodatkowe usługi z obszaru back linkingu i artykułów sponsorowanych oraz reklamy internetowej.

Blog motoryzacyjny:
badanie-techniczne.pl

Blog motoryzacyjny skoncentrowany treścią wokół badań i przeglądów technicznych pojazdów oraz mechaniki samochodowej, ubezpieczeń komunikacyjnych i przepisów ruchu drogowego.

Serwis lokalny:
aquapark.szczecin.pl

Lokalny serwis o parkach wodnych, basenach, kąpieliskach i innych atrakcjach dla dzieci i rodzin w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim.

Serwis lokalny:
aquapark.opole.pl

Lokalny serwis poświęcony atrakcjom wodnym, parkom rozrywki, basenom, kąpieliskom oraz innym atrakcjom dla dzieci i rodzin w mieście Opolu, oraz okolicy, a także w województwie opolskim i na południu kraju. Obserwuj nas!

Serwis lokalny:
www.loveopole.pl

Lokalny serwis informacyjny skoncentrowany treścią wokół miasta Opola i województwa opolskiego. Znajdziesz tu informacje o ciekawych wydarzeniach, ciekawych miejscach dla rodzin z dziećmi, atrakcjach turystycznych oraz wywiady .

Bądź widoczny online!

Dzięki odpowiednim strategiom marketingowym, optymalizacji strony internetowej i działaniom w mediach społecznościowych, możemy dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i zbudować silną obecność online. Niezależnie od branży!

Zadzwoń