Agencja interaktywna | Strony WWW | Pozycjonowanie | Social Media

Projektujemy i budujemy strony internetowe, pozyskujemy klientów, zwiększamy sprzedaż i promujemy Twoją markę w sieci Internet.

,

Jak zdobyć subskrybentów na Youtube?

Treści w formacie wideo mają coraz większe znaczenie w marketingu cyfrowym, co możemy zweryfikować, obserwując dużą liczbę firm, które zobowiązały się skoncentrować swoje strategie marketingowe na platformach takich jak między innymi YouTube, Tik Tok czy Twitch. Chcesz wiedzieć, jak zdobyć subskrybentów i przychylność widzów?

W sieciach społecznościowych lub portalach wideo YouTube jest jednym z najciekawszych, ponieważ ma dużą liczbę użytkowników, którzy codziennie uzyskują do niego dostęp w celu konsumowania treści audiowizualnych.

Stworzenie dobrego kanału i zdobycie subskrybentów na YouTube to świetna alternatywa na stworzenie społeczności wokół firmy, do której można dotrzeć bezpośrednio i skutecznie dzięki filmom o firmie, jej produktach i usługach oraz innym interesującym i wartościowym dla użytkowników tematom.

Techniki zwiększania liczby obserwujących na YouTube

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę obserwujących swój kanał na YouTube, aby wygenerować ciekawą społeczność wokół swojej firmy, a nawet uzyskać minimum do zarabiania na swoim kanale (1000 obserwujących), proponujemy główne techniki do naśladowania.

Słuchaj i wchodź w interakcję z publicznością, aby zdobyć subskrybentów

YouTube to wciąż sieć społecznościowa , w której obserwujący wchodzą w interakcje, wyrażając opinie, zadając pytania, oceniając itp. Informacje zwrotne, które oferują użytkownicy, są niezbędne, aby móc oferować im treści, które są bardziej atrakcyjne i interesujące, a tym samym generować większe zaangażowanie.

Zawsze odpowiadanie na komentarze do filmów jest ważne, aby zwiększyć zainteresowanie kanałem, co oznacza, że ​​jest więcej możliwości, aby obserwujący go polecali, a sama platforma częściej ogląda swoje filmy, gdy wykryje dużą aktywność wokół niego.

Popraw „markę” swojego kanału

Wyróżnienie się jest kluczowe w środowisku tak dużym i konkurencyjnym jak YouTube, gdzie istnieją miliony kanałów oferujących codzienne treści. Tworzenie własnego stylu i marki na platformie jest bardzo interesujące, ponieważ zwiększa liczbę obserwujących i buduje lojalną i aktywną społeczność, więc dostosowanie kanału za pomocą banera, logo i innych narzędzi da ci ten niezbędny aspekt wyróżniający.

Zwiastun kanału

Gdy użytkownicy uzyskują dostęp do Twojego kanału, automatycznie odtwarzany jest film, który jest zwiastunem kanału. Stworzenie atrakcyjnego, innowacyjnego i interesującego filmu prezentującego kanał przekona wielu użytkowników, którzy wchodzą na kanał po raz pierwszy, do korzystania z jego treści i subskrypcji, aby wspierać go i otrzymywać powiadomienia o nowościach.

Niestandardowe miniatury

Miniatury to obrazy wyświetlane na wideo przed jego odtworzeniem. To świetna okazja, aby przyciągnąć uwagę użytkowników i ostatecznie wybrać film do odtworzenia.

Dzięki niestandardowym miniaturom filmów możesz wywrzeć duży wpływ na odbiorców i sprawić, by wybierali Twoje filmy przed innymi filmami konkurencji, dzięki czemu idealnie nadają się do generowania większej liczby wyświetleń i zwiększania liczby subskrybentów.

Ekrany końcowe

Gdy przesyłasz film na platformę, możesz wybrać różne ekrany końcowe, na których możesz zamieścić inne filmy i listy ze swojego kanału oraz opcję subskrypcji dla użytkowników.

Ważne jest , aby dodać tę opcję subskrypcji do końcowych ekranów swoich filmów, aby przypomnieć wielu użytkownikom o tym aspekcie i ostatecznie zasubskrybować kanał po obejrzeniu jednego z Twoich materiałów.

Dlaczego nie powinieneś kupować subskrybentów YouTube?

Zdobywanie subskrybentów na YouTube to proces, który musisz osiągnąć organicznie lub naturalnie. Chociaż istnieje wiele portali, na których można kupić subskrybentów do YouTube i innych sieci społecznościowych, należy unikać tej pokusy „zawyżania” liczby obserwujących z następujących powodów.

  • Jeśli YouTube wykryje, że kupiłeś obserwujących, zablokuje lub nawet usunie kanał.
  • Subskrybenci, którzy są kupowani na tego typu platformach, nie są zainteresowani treściami, więc nie będą oglądać przesyłanych przez Ciebie filmów ani wchodzić w interakcje z kanałem ani go polecać.
  • Zdecydowana większość użytkowników pozyskanych tą metodą to puste konta utworzone specjalnie w tym celu ( są to fałszywe profile ).

Widzieliśmy , jak możesz zwiększyć liczbę subskrybentów w YouTube, aby stworzyć silną społeczność złożoną z użytkowników pasujących do celu, do którego kierujesz reklamy. Ten internetowy portal wideo jest idealną platformą do poprawy widoczności Twojej firmy, przyciągnięcia nowych klientów i zwiększenia konwersji, lojalności i strategii budowania marki.

Pomoc w prowadzeniu kanału YouTube, aby zdobyć subskrybentów

Nasza usługa obejmuje kompleksową pomoc w prowadzeniu kanału YouTube. Zajmujemy się przygotowaniem różnorodnych treści video, takich jak filmy, instrukcje, poradniki, streamy czy gameplay. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie produkcji wideo oraz optymalizacji dla platformy YouTube, pomożemy Ci stworzyć atrakcyjne i profesjonalne materiały, które przyciągną uwagę widzów.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z YouTube, czy chcesz wzmocnić istniejący kanał, nasi eksperci służą wsparciem i wskazówkami, które pomogą Ci osiągnąć sukces i zbudować lojalną publiczność na platformie YouTube.

Zadzwoń