L O A D I N G

Jak naprawić błąd ERR_CACHE_MISS w Chrome?

HomeInternetJak naprawić błąd ERR_CACHE_MISS w Chrome?
Shpae
Shpae
Shpae

Bez wątpienia jedną z najpopularniejszych i najczęściej używanych przeglądarek na świecie jest Google Chrome. I choć wielokrotnie odpowiada i działa poprawnie… Zdarza się też, że pokazuje błędy! Jednym z nich jest błąd ERR_CACHE_MISS.

Ten błąd Google jest zwykle jednym z najczęstszych i jak wszystko w życiu… Ma rozwiązanie!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak naprawić błąd ERR_CACHE_MISS .

Co oznacza błąd ERR_CACHE_MISS?

Ten błąd jest związany z buforowaniem, to znaczy masz problem z pamięcią podręczną witryny lub masz złą konfigurację lub być może coś jest nie tak w kodzie witryny, po której próbujesz nawigować.

Nie panikuj! Ten typ błędu jest powszechny i ​​można go znaleźć na większości witryn internetowych . Jest to problem z Google Chrome, ale zdarzał się również w innych przeglądarkach.

Zasadniczo strona żąda potwierdzenia ponownego przesłania formularza.

Jak naprawić błąd ERR_CACHE_MISS Chrome

Rozwiązanie na urządzeniu mobilnym

Jeśli masz połączenie ze smartfona lub urządzenia mobilnego, powinieneś przejść do Ustawień (w aplikacji Chrome), następnie Ustawienia i wreszcie Prywatność .

W Prywatności znajdziesz opcję: Usuń dane przeglądania . Pamiętaj, aby zaznaczyć pole wyboru Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej .

To byłoby rozwiązanie tego błędu z urządzenia mobilnego!

Rozwiązanie na komputerze lub komputerze

  1. Odśwież i ponownie załaduj stronę

Możesz otrzymać błąd ERR_CACHE_MISS, gdy masz problemy z połączeniem sieciowym. W takim przypadku odśwież stronę i sprawdź, czy zniknie.

Aby zaktualizować stronę testową F5 w systemach Windows i Mac jest za pomocą poleceń cmd + R.

2. Korzystaj z najnowszej wersji Chrome

Być może dlatego, że nie masz zaktualizowanej wersji Chrome, pojawia się ten irytujący błąd. Aby zaktualizować swoją wersję, przejdź do ustawień Chrome i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zaktualizować do najnowszej wersji. Prawdopodobnie będziesz musiał ponownie uruchomić komputer.

3. Wyczyść dane przeglądarki

Typowe rozwiązanie polegające na wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki może zakończyć ten błąd Chrome. W sekcji Ustawienia Chrome musisz kliknąć Narzędzia, a następnie Wyczyść dane przeglądania (powinny one obejmować pliki cookie, historię i pliki).

4. Usuń rozszerzenia przeglądarki

Możliwe, że pojawia się błąd ERR_CACHE_MISS, ponieważ występuje problem z jakimś rozszerzeniem Chrome. Kliknij Narzędzia, a następnie Rozszerzenia. Co polecamy? Dezaktywuj jedno rozszerzenie na raz i aktualizuj stronę dla każdego z nich. To bardzo proste!

5. Sprawdź swoją sieć połączeń

W przypadku systemu Windows możesz sprawdzić konfigurację: Wpisz CMD w konsoli Windows i wpisz polecenia:


ipconfig/release
ipconfig/all
ipconfig/flushdns
ipconfig/odnów
netsh int zestaw ip dns
netsh winsock reset


Następnie uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Nadal masz wątpliwości?

Obejrzyj ten film z rozwiązaniami błędu ERR_CACHE_MISS.

Wniosek

Wiesz już, jak postępować, jeśli w przeglądarce Chrome pojawi się błąd ERR_CACHE_MISS. Jak widzieliśmy w całej notatce, może pojawić się z różnych powodów i wszystkie z nich mają niemal natychmiastowe rozwiązanie.

W przypadku, gdy nie możesz go rozwiązać, z pewnością możesz skonsultować się z kimś z bliskich ci systemów, aby mógł ci pomóc. Ale nie martw się, zrobienie tego wcale nie jest problematyczne.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.