Transformacja cyfrowa i pojawienie się tworzenia serwisów internetowych dla marek i firm przyniosło ze sobą nową dziedzinę, która pozwala dokładniej oceniać nasze działania w kontekście online: analitykę internetową.

Nasza przewaga: agencja analityki internetowej zorientowana na wyniki

Wykrywanie problemów z użytecznością i konwersją, mierzenie wyników w kampaniach reklamowych, ocena zmian dokonywanych w sieci… Analityka internetowa pozwala mierzyć i kontrolować wiele zmiennych, które dodają wartości firmie i innym obszarom marketingu cyfrowego.

Biorąc pod uwagę mnogość wskaźników dostarczanych przez narzędzia do analityki internetowej, takie jak Google Analytics, łatwo jest stracić koncentrację i cenić dane, które mają niewielki wpływ lub nie mają żadnego wpływu na wydajność naszej witryny lub prowadzone przez nas kampanie i działania marketingowe online.

Naszą rolą jako agencji analityki internetowej jest kierowanie tak dużej ilości informacji w celu oferowania znaczących danych odpowiadających celom biznesowym. I przekaż te informacje zainteresowanym osobom, aby mogły podejmować świadome decyzje.

Jakie usługi analityki internetowej oferujemy?

Analityka internetowa może być prowadzona z różnych perspektyw: oferowania szczegółowego opisu przeszłej i obecnej sytuacji naszej strony internetowej, dostarczania cennych rekomendacji w celu ulepszenia i optymalizacji naszej strony internetowej, a nawet przewidywania trendów w środowisku cyfrowym.

Nasze doradztwo w zakresie analityki internetowej obejmuje działania takie jak:

 • Implementacja techniczna narzędzi analitycznych
 • Definicja kluczowych wskaźników lub KPI dla działań webowych i marketingowych
 • Ilościowe śledzenie danych za pomocą Google Analytics i innych narzędzi
 • Przeprowadzanie analiz jakościowych
 • Sporządzanie paneli kontrolnych i okresowych raportów z monitoringu
 • Propozycja ulepszeń na podstawie zebranych danych

Nasze cyfrowe usługi konsultingowe:

Oferowane przez nas usługi konsultingowe zmieniają się wraz z wymaganiami rynku i ewolucją Internetu. Oto usługi, które często oferujemy, ale możemy wykonać badania specjalnie dla Ciebie: 

 • cyfrowy plan marketingowy
 • Plan mediów społecznościowych
 • Analityka internetowa
 • Reputacja w Internecie
 • Audyt internetowy, SEO lub SEM

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe moich klientów. Specjalizuję się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.