L O A D I N G

Dlaczego używamy WordPressa i Ty też powinieneś

HomeStrony WWWDlaczego używamy WordPressa i Ty też powinieneś
Shpae
Shpae
Shpae

WordPress to system redakcyjny typu open source służący do zarządzania witryną. Powstał w 2003 roku jako narzędzie do blogowania i od tego czasu rozwija się do obecnej postaci, która nadaje się nie tylko do blogowania, ale także do budowy różnego rodzaju stron internetowych. WordPress to najpopularniejszy CMS (System Zarządzania Treścią) i w 2019 roku korzystało z niego aż 38% wszystkich stron internetowych, dziś to dużo ponad połowa.

Dużym plusem jest fakt, że WordPressa możesz kupić za darmo, a jego późniejsze użytkowanie nic Cię nie kosztuje. Wszystkie inne aktualizacje i większość wtyczek jest bezpłatna, więc nie jesteś w żaden sposób ograniczony w dostosowywaniu strony do własnych upodobań.

Nadal zastanawiasz się, dlaczego warto przejść na WordPress? Zebraliśmy listę niektórych z wielu zalet, dla których WordPress powinien być Twoim wyborem.

Główne zaletyWordPress:

  • Instalacja, użytkowanie i aktualizacja serwisu są całkowicie bezpłatne . Aby korzystać z WordPressa wystarczy zakupić własną domenę i wtedy nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć własną stronę internetową.
  • Za rozwojem WordPressa stoi duży zespół programistów, którzy stale ulepszają system, a tym samym nadążają za najnowocześniejszymi technologiami i czasami.
  • WordPress oferuje dużą liczbę różnorodnych i darmowych wtyczek . Następnie możesz rozszerzyć i dostosować swoją stronę internetową dokładnie według swoich życzeń. Gama wtyczek obejmuje niestandardowe sortowanie postów, formularze kontaktowe i optymalizację SEO, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
  • Dzięki własnej wtyczce e-commerce Woocommerce możesz zbudować nie tylko nową stronę internetową, ale także swój e-sklep na WordPress.
  • WordPress jest wysoce konfigurowalny , ponieważ oferuje wiele różnych szablonów. Dzięki elastycznemu frameworkowi pozwala modyfikować te szablony, a nawet tworzyć własne. Nie ma ograniczeń co do zakresu, w jakim możesz dostosować WordPress do swoich upodobań.
  • Ponieważ WordPress został pierwotnie stworzony jako platforma dla blogów, jest przyjazny dla użytkownika nawet dla nieprofesjonalnych programistów. W Internecie jest wiele samouczków , jak korzystać z WordPressa, a obsługa jest dość prosta. Mimo to oferuje dużo miejsca, właśnie dla profesjonalnych programistów i grafików, którzy będą w stanie z nim wygrać.
  • Dużą zaletą jest też popularność tego systemu – WordPress jest cały czas udoskonalany i wiele osób zna go przynajmniej w podstawowych funkcjach.
  • Utrzymanie strony jest nie tylko proste i darmowe, ale jednocześnie nie jest tak trudno znaleźć programistę, który pomógłby Ci w edycji i zarządzaniu stroną.

W waszkiewicz.media tworzymy piękne strony internetowe na własnych szablonach WordPress i budujemy stronę internetową z rozwiązaniem „pod klucz” dokładnie według Twoich pomysłów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony z pięknym projektem strony internetowej, czy też specyficznymi, dostosowanymi funkcjonalnościami, z przyjemnością pomożemy Ci w obu przypadkach. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak budujemy strony internetowe i jakie usługi oferujemy, sprawdź sekcję Tworzenie stron internetowych.

Skoro WordPress jest za darmo, za co Wam płacę?

Za stworzenie strony internetowej za Ciebie, wybór szablonu, budowę struktury witryny, konfigurację, wprowadzenie i korektę treści, obrazów, przygotowanie witryny, jej optymalizację, pod kątem wyszukiwarek i darmowych wyników wyszukiwania, spójną wizualnie stronę, gotową do przyciągania uwagi klientów i gotową na dalsze pozycjonowanie w sieci Internet.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.