Czy warto tworzyć stronę internetową na WordPressie?

HomeWordPressCzy warto tworzyć stronę internetową na WordPressie?
Shpae
Shpae
Shpae

Dowiedz się, dlaczego WordPress to dobra opcja do rozwoju Twojej witryny

Chcesz wiedzieć, czy warto rozwijać witrynę WordPress ? To potężne oprogramowanie zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia solidnej strony internetowej. Nic dziwnego, że platforma jest jedną z najpopularniejszych na świecie, jeśli chodzi o zarządzanie treścią online.

Posiadanie strony internetowej to gwarancja dotarcia do większej liczby odbiorców. W końcu obecnie ci, których nie ma w cyfrowym świecie, praktycznie nie istnieją, prawda?

Ale nie wystarczy po prostu utworzyć adres internetowy, musisz zaoferować swoim docelowym odbiorcom zróżnicowane wrażenia . Dowiedz się , co WordPress może zrobić, aby Twoja witryna stała się punktem odniesienia na rynku Twojej firmy .

Zawartość:

  • Czy warto mieć stronę na WordPressie?
  • Korzyści z posiadania strony internetowej opartej na WordPressie

Czy warto mieć stronę na WordPressie?

Nie ma znaczenia, w jakim segmencie swojej działalności działasz ani co chcesz zaoferować swoim klientom, WordPress pozwala na stworzenie dowolnego rodzaju strony internetowej lub projektu.

Możesz go używać do tworzenia instytucjonalnych stron internetowych, blogów, wirtualnych sklepów, systemów nauczania EAD, systemów do zarządzania zespołem i wielu innych.

Ponadto, gdy Twoja witryna już działa, zarządzanie treścią jest bardzo proste, a jeśli Twoja firma się rozwija, możliwe jest również jej rozszerzenie, ponieważ platforma pozwala na powiększanie witryny zgodnie z dostępami.

W jaki sposób witryna WordPress może pomóc Twojej firmie?

Wykorzystanie WordPressa do rozwoju firmy to doskonała strategia dla każdego, kto chce się wyróżnić na rynku.

Podsumowując, platforma umożliwia integrację kilku systemów. Niezależnie od tego, czy mają zarządzać Twoim zespołem, na przykład za pomocą intranetu. Lub generować większe przychody dla Twojej firmy dzięki przyjaznym narzędziom do optymalizacji wyszukiwarek, takim jak na przykład Google Analytics do zbierania danych.

Ponadto obszar administracyjny jest łatwy w zarządzaniu, co pozwala na tworzenie i publikowanie treści bez bólu głowy i wymagań dotyczących wiedzy technicznej. Nic dziwnego, że z platformy korzysta wiele znanych serwisów.

Firmy, które zdecydowały się rozwijać swoje strony internetowe w WordPress

Być może najlepszą reklamą, jaka istnieje obecnie, jest ta, która jest wykonywana bezpłatnie od osoby do osoby. Dlatego wybraliśmy kilka dobrze znanych witryn, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia, że ​​zostały utworzone przy użyciu WP. 

Korzyści z posiadania strony internetowej opartej na WordPressie

Ponieważ istnieje kilka platform oferujących możliwość tworzenia stron internetowych, często pojawiają się wątpliwości, która z nich jest najlepsza dla Twojej firmy.

Mając to na uwadze, wybraliśmy główne zalety, jakie WordPress może zaoferować przy tworzeniu Twojej witryny.

1. Platforma open source, łatwa do rozbudowy : chcemy, aby Twój projekt się rozwijał. Dlatego budowa strony internetowej za pomocą WP pozwala na jej rozbudowę w miarę wzrostu popytu lub zmiany strategii biznesowej.

2.Gwarancja bezpieczeństwa danych firmowych: nie tylko ewoluujące technologie, ale także systemy omijające zabezpieczenia strony. 

Dlatego niezbędne jest zbudowanie strony internetowej na platformie, która zapewnia niezbędne bezpieczeństwo danych. 

WP ma społeczność programistów, którzy zawsze aktualizują system i dbają o bezpieczeństwo użytkowników. Ale musisz aktualizować wersję WP. Ponadto należy również zachować ostrożność na serwerze.

3. Nadaje się do każdego rodzaju projektu: być może jest to jedna z największych zalet WP. Podobnie jak platforma jest elastyczna i skalowalna, można ją dostosować do każdego projektu, niezależnie od jego wielkości.

4. Łatwo jest zarządzać witryną WordPress: niezależnie od wielkości Twojej firmy lub liczby opracowywanych projektów, WP pozwala zarządzać wieloma witrynami za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

5. Przyjazny i intuicyjny interfejs: Obszar administracyjny WP jest bardzo intuicyjny i łatwy w nawigacji, co sprawia, że ​​proces zarządzania treścią i zespołem jest bardziej zorganizowany i nieskomplikowany.

6. Przyjazny dla wyszukiwarek (SEO): WP oferuje kilka wtyczek, które sprawiają, że Twoja witryna jest przyjazna dla wyszukiwarek, dzięki czemu Twoja strategia jest zgodna ze standardami SEO.

7. Ciągłe aktualizacje: platforma jest stale ulepszana. Za WP stoi duża społeczność programistów, którzy nieustannie pracują nad utrzymaniem niezbędnych aktualizacji, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia użytkownika.

8. Łatwa optymalizacja mobilna: Chcesz stworzyć aplikację oprócz swojej witryny? Dzięki WP jest to możliwe.

Ponadto umożliwia tworzenie responsywnych stron internetowych, to znaczy bez względu na to, z którego ekranu uzyskuje dostęp odwiedzający, wrażenia użytkownika i wydajność Twojej witryny nie ulegną pogorszeniu.

9. Ciągły rozwój wraz z Twoją firmą: bardzo ważne jest inwestowanie w platformę, która pozwoli Twojej witrynie rosnąć wraz z Twoją firmą.

Wiele platform do tworzenia stron internetowych, takich jak na przykład Wix, ma pewne ograniczenia, jeśli chodzi o skalowalne systemy. Dlatego zainwestuj w platformę, która oferuje kilka funkcji umożliwiających rozwój Twojego projektu.

10. Duża społeczność online do pomocy: Przesłałeś post na swojego bloga, ale masz problem z wykonaniem zadania? Zajrzyj na forum WP. Jest w nich kilku użytkowników i programistów gotowych pomóc innym użytkownikom platformy.

11.Integracja ze środkami płatniczymi dla e-commerce: czy masz e-commerce? Musisz więc upewnić się, że odwiedzający mają wiele możliwości dokonania płatności.

Mając to na uwadze, WP ma duży wybór bramek płatniczych , które umożliwiają integrację z Twoim e-commerce.

12. Możliwość różnych poziomów dostępu: dzięki WP zarządzanie zespołem staje się bardzo łatwe i bezpieczne. Tworzenie różnych poziomów dostępu w zależności od roli pracownika.

Dodatkowo istnieje również możliwość kontrolowania poziomu dostępu subskrybentów Twojej strony. Umożliwienie mu dostępu tylko do obszaru przeznaczonego dla klientów.

13.Wsparcie dla analizy statystyk: na platformie dostępnych jest kilka zasobów umożliwiających śledzenie statystyk rozwoju Twojej witryny.

Przykładem tego jest wtyczka, która integruje Twoją witrynę z Google Analytics . Pozwala na generowanie raportów, wykresów i weryfikację danych, takich jak liczba osób, które weszły na Twoją stronę, ile czasu odwiedzający spędzają na Twojej witrynie, pory dnia z większą liczbą odwiedzin, dowiadywanie się, które strony przyciągają więcej odwiedzających, między innymi ważne dane.

Krótko mówiąc, łatwiej jest zmapować zachowanie użytkowników i zrozumieć, czego szukają.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe moich klientów. Specjalizuję się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.