L O A D I N G

Dlaczego warto zwracać uwagę na copywriting?

Copywriting może doskonale wspierać sprzedaż produktów i usług . Dzięki odpowiednio dobranemu copywritingowi firmy osiągają większe zyski i tym samym realizują swoje cele biznesowe.

Osoba zajmująca się copywritingiem nazywana jest copywriterem , a zadaniem jej pracy twórczej jest tworzenie tekstów reklamowych i promocyjnych. Projektuje slogany, pisze artykuły PR, teksty do sieci, reklam PPC, e-maile, podpisy czy nawet posty na portalach społecznościowych.

Dlaczego warto mieć copywritera?

Naprawdę każdy może wypełnić stronę treścią, ale rozbudowany tekst, który się sprzedaje, wymaga praktyki . Jeśli masz wolny czas, znasz podstawy SEO i potrafisz tworzyć wysokiej jakości treści, które mogą przyciągnąć uwagę i zwiększyć sprzedaż, naprawdę nie potrzebujesz copywritera.

Zdajemy sobie sprawę, że copywriting jest kluczowym elementem udanego sklepu internetowego, strony internetowej i całego biznesu , dlatego współpracujemy z kilkoma copywriterami.

Jakie teksty możesz u nas zamówić i dlaczego warto?

Słowa, które trafiły w sedno. Wszyscy mamy tego klienta na dużą skalę. Ale jak jej nie przegapić i jednocześnie nie ogłuszyć na dobre (czyli nie zniechęcić)? Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu profesjonalną usługę copywritingu. Co to obejmuje?

Listy formularzy

Tworzymy teksty na portale społecznościowe, artykuły czy nawet etykiety produktów w taki sposób, aby jak najbardziej pasowały do ​​danego medium. Dzięki temu przyciągniemy więcej odwiedzających i wesprzemy sprzedaż towarów lub usług.

Redakcja wszelkiego rodzaju – redakcja i korekta

Jeśli chcesz samodzielnie przygotować teksty, ale jednocześnie chciałbyś otrzymać czek lub niewielką korektę, która zapewni lepszą czytelność i zwróci uwagę, mamy rozwiązanie.

Zdobądź czytelników i wyszukiwarki

Tworzymy treści ciekawe i zrozumiałe dla ludzi. Jednocześnie możemy sprawić, że polubią go wyszukiwarki, które dzięki polubieniu przeniosą go na wyższe pozycje w wyszukiwarce.

Doradzimy, przygotujemy, pomożemy

Wspólnie możemy stopniowo budować świetny wizerunek marki.

Strategia treści

Ustalimy kierunek i cel. Przyciągniemy potencjalnych klientów, zmapujemy konkurencję, przeprowadzimy analizę słów kluczowych, ujawnimy mocne strony, na których się skupimy i postaramy się wyeliminować słabe strony.

Slogany i teksty reklamowe

Potrzebujesz wymyślić oryginalne motto lub chwytliwe hasła, które nie będą wyglądać tanio? Nasze kreatywne mózgi są zawsze w pogotowiu.

Etykiety dla produktów

Dziwne i źle zaprojektowane etykiety mogą łatwo zniechęcić klientów. Niedobrze jest mieć stronę pełną bełkotu, który nic nie mówi lub wręcz przeciwnie, niepotrzebnie szczegółowymi tekstami. Zadbamy o to, aby opisy Twoich produktów robiły wrażenie.

Artykuły na wewnętrzny blog

Stworzymy tło cennych informacji i ciekawostek na Twojej stronie, w którym inni znajdą odpowiedzi na swoje pytania i dzięki temu będą uważać Cię za prawdziwego profesjonalistę i eksperta w danej dziedzinie.

Nie tylko to… 

Napiszemy dla Ciebie informacje prasowe, wymyślimy teksty do kampanii e-mail czy postów na portalach społecznościowych. Jeśli chodzi o tekst, inne specyfiki, możemy sobie poradzić ze wszystkim.

Poprzez teksty komunikujesz się z klientami, podkreślasz wiarygodność, kształtujesz i rozwijasz historię swojej marki. Czas zainwestowany w reprezentatywne, jasne, poprawne pod względem ortograficznym i gramatycznym, angażujące i kreatywne teksty zwróci się w postaci czasu, który klienci będą chcieli poświęcić na Twój projekt.

Jeśli nie lubisz pracować z tekstem, zleć dokładnej analizie zawartość swojej witryny. Podpowiemy co poprawić, zredagujemy lub stworzymy dla Ciebie nowy arsenał tekstów i etykiet, które ułatwią Cię odnalezienie i zmotywują do działania.

Usługi pisania artykułów i blogów

Otrzymuj interesujące artykuły i blogi, które dostarczają Twoim klientom cennych informacji i porad Uzyskaj wysokiej jakości posty na blogu napisane w ciągu 48 godzin przez nasz starannie dobrany zespół ekspertów blogów Zatrudnij blogera od nas  i zdobądź wszystkie usługi copywritingu, pisania lub blogowania zdalnie online. Autor bloga, który rozumie biznes związany z blogowaniem, może być cennym partnerem w promowaniu Twojej firmy w sieci WWW.  

Jak współpracować z copywriterem?

Kiedy zatrudniasz blogera dla swojej firmy, wszystko, co musisz zrobić, to dać pisarzowi szczegółowe zrozumienie Twojej firmy, w tym informacje o twoich klientach i konkurentach oraz o celach, które masz nadzieję osiągnąć dzięki blogowi. Co najwyżej będziesz musiał poświęcić trochę czasu na początku swojej relacji, wyjaśniając swoje wymagania biznesowe i przeglądając początkowe posty na blogu przesłane przez pisarza, aby upewnić się, że spełniają one Twoje oczekiwania. Gdy autor dobrze zrozumie Twoje oczekiwania, sprawy potoczą się bezproblemowo dzięki prostej komunikacji za pośrednictwem poczty e-mail i przy minimalnej liczbie edycji artykułów po Twojej stronie.

Jak możesz to zrobić samodzielnie bez zatrudniania autorów treści na blogi?

Blogowanie ma pozytywny wpływ na SEO. Wpisy na blogach często znajdują się na pierwszej stronie wyszukiwań Google. WordPress jest platformą typu open source, co oznacza, że ​​ich kody są otwarte dla wszystkich do używania i modyfikowania. Pisanie oryginalnych postów na blogu z atrakcyjnymi tytułami i atrakcyjnymi zdjęciami jest niezbędne do podniesienia poziomu profesjonalizmu oraz poprawy marki i działań SEO.

Firma SEO z Opola

Firma waszkiewicz.media specjalizująca się w usługach SEO copywriting i pisaniu treści jest tutaj, aby pomóc Ci w tym zadaniu. Oferujemy kreatywne artykuły SEO, kopie internetowe i nie tylko. Jeśli potrzebujesz usługi pisania treści SEO, której celem jest pozycjonowanie w wyszukiwarkach, skontaktuj się z nami. Zleć napisanie treści przez naszych ekspertów z ochroną przed plagiatem i bez opłaty abonamentowej. 

Ile kosztują usługi copywriterskie?

Zatrudnienie copywritera nie jest tak drogie, jak myślisz
Jeśli martwisz się dodatkowymi kosztami zatrudnienia blogera dla swojej firmy, nie martw się. Outsourcing pracy jest znacznie tańszy niż zatrudnienie pracownika lub pozyskanie istniejącego członka personelu do pisania.  

  1. Stawka godzinowa — pomnóż stawkę godzinową przez szacowaną liczbę godzin dla projektu. Zazwyczaj w przedziale od 50 Euro/godz
  2. Stawka za słowo — może wahać się od 0,20 za słowo do 1 USD+ za słowo, w zależności od złożoności projektu i branży
  3. Stawka projektu — koszt wykonania wszystkich prac określonych w parametrach projektu. Zależy od zakresu i złożoności projektu. Może obejmować badania, spotkania, konspekty, kopie, poprawki itp.

Jak możemy pomóc?

Poznajemy Twoją markę i jej odbiorców, tworząc teksty, które mówią ich językiem i rozwiązują ich problemy. Nasi pisarze upraszczają trudne tematy techniczne i wyśpiewują pochwały Twoich produktów, dostarczając tekst dotyczący marki, który jest natychmiast rozpoznawalny.

SEO copywriting

Nasza kopia na stronie napędza ruch organiczny poprzez naturalne kierowanie na słowa kluczowe, dostarczanie przydatnych informacji i odpowiadanie na pytania na podstawie intencji wyszukiwania użytkowników. Piszemy o Twojej branży pewnie i przejrzyście – celując w czytelnika, a nie tylko w wyszukiwarkę.

Treść kreatywna

Nie pozwól, aby Twoja ekscytująca treść straciła blask dzięki suchej kopii. Nasza kopia treści wydobywa z Twoich kampanii to, co najlepsze, przywołując kluczowe wyniki badań lub dopasowując ton do Twoich śmiałych pomysłów.

Opisy produktów

Nasz egzemplarz się sprzedaje. Tworzymy opisową, ale zwięzłą kopię produktu, która zwraca uwagę na USP i dostarcza użytkownikom wszystkich informacji potrzebnych do konwersji, bez marnowania ani słowa.

Strony serwisowe

Tworzymy teksty usług i stron docelowych, które mówią o Twojej ofercie. Nasza kopia oparta na słowach kluczowych sprawia, że ​​Twoje usługi są widoczne w wyszukiwarkach i pomaga użytkownikom znaleźć dokładnie to, czego potrzebują.

Treść bloga

Świeża, trafna treść bloga jest kluczem do zwiększenia ruchu organicznego. Pomagamy planować kreatywne, oparte na danych pomysły na blogi i pewnie pisać o Twojej branży, aby przyciągnąć użytkowników do Twojej witryny i zatrzymać ich tam.

Doradztwo w zakresie copywritingu

Współpracujemy z Twoimi wewnętrznymi copywriterami, aby Twoja witryna pracowała dla Ciebie wydajniej – przeglądając bieżącą kopię, poprawiając ton głosu i dodając szczegóły, które poprawiają widoczność.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.