Porozmawiajmy!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zadzwoń, porozmawiajmy o Twoich pomysłach, nowej stronie internetowej, pozycjonowaniu. Nie dodzwoniłeś się? Wyślij wiadomość SMS, mail lub skorzystaj z formularza.

Zadzwoń:

+48 506 566 920

Napisz:

hello@waszkiewicz.media

Wyślij wiadomość!

Napisz, z jakich usług chciałbyś skorzystać. Podaj adres istniejącej witryny internetowej Twojej firmy. Jeśli jeszcze nie masz witryny, opisz krótko, jak wyobrażasz sobie jej projekt. Potrzebujesz innej pomocy? Skontaktujemy się z Tobą!  * pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Często zadawane pytania:

  Co to jest SEO?

  SEO to skrót od Search Engine Optimization , a w języku polskim oznacza optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Pozycjonowanie polega na tym, że Twoja witryna jest lepiej odnajdywana przez wyszukiwarki takie jak Google, Bing i Co. – im wyższe miejsce w rankingu wyników wyszukiwania, tym lepiej. celem SEO lub poprawy pozycjonowania witryny w wyszukiwarkach (takich jak Google) jest większa widoczność , aby uzyskać więcej odwiedzin , co może oznaczać większą sprzedaż lub ogólnie większy dochód.

  Co to jest pozycjonowanie lokalne?

  Lokalne SEO to optymalizacja wyszukiwarek dla lokalnego marketingu. Praktyką jest optymalizowanie witryny internetowej w celu przeszukiwania i indeksowania przez roboty wyszukiwarek zwane robotami indeksującymi w celu znalezienia ich przez pobliskich klientów na stronie wyników wyszukiwania (znanej również jako SERP). Lokalne SEO jest wyjątkowe, ponieważ bierze pod uwagę, jak blisko poszukiwanego wyniku znajdują się osoby wyszukujące. Jedną z największych różnic między SEO organicznym a SEO lokalnym jest to, że podczas gdy w SEO organicznym nacisk kładzie się na pozycjonowanie witryny na stronie wyników wyszukiwania na poziomie ogólnym, w SEO lokalnym nacisk kładziony jest na optymalizację witryny w celu uwzględnienia jej w wynikach wyszukiwania. co jest powszechnie znane jako „Lokalny pakiet map” .

  Ile kosztuje witryna internetowa?

  Cena witryny internetowej, jej przygotowania i opublikowania, zależy od przyjętego projektu, a więc jej struktury, zawartości i zakresu podjętych prac. Na stworzenie strony, w dużym uproszczeniu, składa się przygotowanie szablonu, dodanie treści i obrazów, stworzenie struktury witryny, uruchomienie formularzy kontaktowych, itp.. 

  Czy potrzebuję domenę i hosting?

  Domena i hosting to podstawowe usługi, pozwalające Ci udostępnić witrynę internetową w sieci Internet, a także uruchomić pocztę e-mail we własnej domenie. Masz już stronę? Pomożemy Ci przenieść ją na lepszy, tańszy lub lepszy i tańszy hosting. 

  Czy warto prowadzić firmowego bloga?

  Blog internetowy to źródło dynamicznych treści, które dla Google i innych wyszukiwarek, stanowią źródło contentu, a także świadczą o zaangażowaniu witryny w proces aktualizacji, poszerzania wiedzy użytkowników, dostarczania wartościowych treści. Firmowy blog pomaga, m.in. skutecznie budować strukturę linków, wprowadza nieskończenie wiele nowych fraz, jest znakomitym sposobem na budowanie relacji z użytkownikami, pełni funkcję edukacyjną i informacyjną, rozszerza treści witryny internetowej o niestandardowe zagadnienia. 

  Czy WordPress to dobry wybór?

  WordPress obsługuje ponad połowę witryn internetowych na całym świecie. Daje nieograniczone możliwości projektowania, od prostych stron informacyjnych, wizytówek firmy, portfolio, po rozbudowane serwisy, sklepy internetowe, bazy wiedzy. Będziesz mógł dobrze pozycjonować się w wyszukiwarkach. WordPress oferuje wtyczki i funkcje poprawiające SEO, co przyniesie większy ruch i/lub zasięg Twojej witryny. Jeśli Twoim celem jest dotarcie do jak największej liczby osób, to oprogramowanie jest dla Ciebie.

  Reklama czy pozycjonowanie?

  Wyniki wyszukiwania, np. w Google, można podzielić na płatne (reklamy widoczne na górze listy) i bezpłatny, organiczny (pod reklamami). Optymalizacja strony internetowej, w tym również praca ze strukturą witryny, grafiką, mediami, tekstem, treścią wpisów na blogu firmowym, przekłada się na pozycję witryny w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, pozwalając pozyskać więcej użytkowników, nie uzależniając przy tym ich odwiedzin, od budżetu reklamowego. Wiele firm korzysta jednocześnie z SEO i PPC, ponieważ naprawdę się uzupełniają. Czy właśnie opublikowałeś post? Czy masz atrakcyjny i krótki produkt lub wydarzenie, które ma się wkrótce odbyć? Uruchom reklamy na Facebooku, Instagramie czy Twitterze, aby dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych osób. Zwykle nie polecamy kampanii w samym Google, ponieważ cały nasz wysiłek wkładamy w naturalne czynniki pozycjonowania.

  Jak pozyskać większy ruch z wyników wyszukiwania?

  Pierwszym krokiem do pozyskania większego ruchu użytkowników w bezpłatnych wyników wyszukiwania, jest audyt witryny internetowej, optymalizacja struktury i zawartości, a następnie wyznaczenie nowych celów. Jednym z lepszych pomysłów jest, np. uruchomienie firmowego bloga i aktywne publikowanie treści, przygotowanych dla użytkowników, ale z uwzględnieniem SEO. 

  Pracujmy razem!

  Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

  12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe moich klientów. Specjalizuję się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

  Usługi

  Kontakt

  Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.