L O A D I N G

Masz dużo do powiedzenia na swoim blogu

Twój firmowy blog może zaprowadzić Cię daleko, jeśli chcesz zwiększyć i utrzymać widoczność swojej firmy na tle konkurencji. Dziś posiadanie bloga powiązanego ze stroną internetową lub e-commerce jest niezbędne, aby utrzymać uwagę obecnych klientów i przyciągnąć nowych.

Blog firmowy może zaprowadzić Cię daleko, jeśli chcesz zwiększyć i utrzymać widoczność swojej firmy na tle konkurencji. W dzisiejszych czasach posiadanie bloga powiązanego ze stroną internetową firmy lub e-commerce jest niezbędne, aby utrzymać uwagę obecnych klientów i pozyskać nowych.

Zaprojektujemy i zbudujemy bloga Twojej firmy

Dzielenie się odpowiednimi i wysokiej jakości treściami w naszym sektorze jest jedną z najskuteczniejszych tajemnic otwartych dla pozycjonowania online . Ale ile znasz firm, które robią to dobrze? Prawda jest taka, że ​​nie tak wielu, jak można sobie wyobrazić, biorąc pod uwagę jego znaczenie, a wszystko z bardzo prostego powodu, nie jest to łatwe. 

Blog wymaga dobrej mapy drogowej, wiedzy, ciągłości, analityki, interakcji, czasu… i długiego itd., Abyśmy mogli uzyskać pożądane wyniki.

W waszkiewicz.media analizujemy Twój sektor, badamy klucze do pozycjonowania w Twojej niszy i przekazujemy Twoje publikacje w ręce naszych dziennikarzy , aby Twoje treści stały się ulubionymi w Twoim sektorze.

Korzyści z posiadania bloga biznesowego

  • Pomaga w pozycjonowaniu SEO, ponieważ powstaje wysokiej jakości treść spełniająca oczekiwania czytelnika, z odpowiednią częstotliwością.
  • Prestiż w Internecie, aby przyciągnąć klientów, zawartość Bloga może sprawić, że pozycjonujesz się jako ekspert w swojej niszy rynkowej.
  • Poprawiając markę osobistą, blog sprawi, że potencjalny klient bardziej zaufa marce, ponieważ zobaczy, że firmie lub przedsiębiorcy zależy na ich marce biznesowej lub osobistej.

Blogi korporacyjne mogą być podstawowym filarem rozwoju skutecznego pozycjonowania w wyszukiwarkach (SEO) i strategii mediów społecznościowych.

Blogi firmowe

Słuchamy Cię, myślimy o Twoich potrzebach i oferujemy Ci całe nasze doświadczenie jako firmy zajmującej się projektowaniem blogów. Pracujemy na WordPressie , bardzo intuicyjnym menedżerze treści, dzięki któremu codzienne zarządzanie jest szybkie i łatwe.

Wszystkie nasze blogi korporacyjne są zaprojektowane zgodnie ze standardami użyteczności i dostosowane do urządzeń mobilnych i tabletów. Jeśli tego potrzebujesz, pomożemy Ci również stworzyć treści o dobrej strukturze semantycznej, tak aby poprawnie pozycjonowały się w wyszukiwarkach.

Dlaczego warto mieć firmowego bloga?

Chociaż firmowy blog brzmi jak coś z przeszłości (sieci społecznościowe są teraz bardziej modne), rzeczywistość jest taka, że ​​nadal jest to bardzo skuteczny kanał komunikacji do przyciągania nowych klientów i zatrzymywania tych, których już masz. Nie chodzi o to, żeby mieć bloga dla samego jego posiadania: może to sprawić, że stracisz dużo czasu i pieniędzy! Ale blog korporacyjny z dobrym projektem i odpowiednim doborem treści może stać się kamieniem węgielnym Twojej strategii marketingu przychodzącego.

W waka jesteśmy świadomi potrzeby rozwijania firmowego bloga, na którym poruszane są tematy sprzyjające komunikacji wewnętrznej, a przede wszystkim wykorzystywania go komercyjnie. Żyjemy z pasją i jesteśmy dumni, że możemy prowadzić jedne z odnoszących największe sukcesy blogów korporacyjnych w swoich sektorach.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.