Agencja interaktywna | Strony WWW | Pozycjonowanie | Social Media

Projektujemy i budujemy strony internetowe, pozyskujemy klientów, zwiększamy sprzedaż i promujemy Twoją markę w sieci Internet.

Agencja Social Media

Obsługa mediów społecznościowych

Wysokiej jakości marketing w mediach społecznościowych

Sieci społecznościowe stały się kanałem przyciągania nowych klientów, a także zatrzymywania dotychczasowych. Dzięki dynamice komunikacji, którą umożliwiają zarówno Facebook, Instagram, jak i Linkedin, właściwa publiczność może być informowana we właściwym czasie o oferowanych produktach lub usługach. Ta bliska i nieformalna więź jest czymś, co współczesny konsument bardzo sobie ceni.

Media społecznościowe to najbardziej złożony i wymagający kanał marketingu cyfrowego, z jakim kiedykolwiek spotkały się firmy. Zmiany w Internecie następują tak szybko, że trudno nadążyć za udanymi wpisami. Z tego powodu konieczne jest posiadanie agencji social media, która jest świadoma wszystkich zmian.

Jesteśmy agencją social media, w której dbamy o to, aby wszystkie konta były aktywne, tak aby Twoja marka biznesowa była obecna na rynku . Dlatego możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości usługę zarządzania siecią. Ponieważ dbamy o rozwój strategii rozrywki społecznościowej , aby tworzyć oryginalne i atrakcyjne treści.

Facebook | Instagram | TikTok | YouTube | LinkedIn

Obsługa mediów społecznościowych

Zajmujemy się zarządzaniem sieciami społecznościowymi firm i osób prywatnych.  Naszym celem jest pomóc markom w poprawie obecności w sieciach społecznościowych, zwiększeniu zaangażowania i ogólnie poprawie wizerunku w sieci Internet.

Oferujemy szeroki zakres usług, od tworzenia treści po kampanie reklamowe. Jesteśmy odpowiedzialni za monitorowanie sieci społecznościowych i odpowiadanie na komentarze i wiadomości użytkowników.

Facebook Ads | Instagram Ads | Google Ads | AdSense | AdWords

Reklama w mediach społecznościowych

Kiedy mówimy o reklamach społecznościowych, mamy na myśli kampanie w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Twitter, Pinterest itp. Umożliwiają one hiper-segmentację w celu znalezienia potencjalnych klientów i wpływania na nich za pomocą reklam. Jest to znacznie bardziej zdefiniowana segmentacja niż w kampaniach Google Ads

Sieci społecznościowe są doskonałym źródłem potencjalnych klientów, więc wywieranie na nich wpływu ma kluczowe znaczenie w naszej cyfrowej strategii marketingowej.

Strony internetowe WordPress

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią, w którym możemy przygotować dla Ciebie dowolną stronę internetową, przygotowaną do pozycjonowania w Google.

Jakie usługi oferujemy w zakresie marketingu i zarządzania mediami społecznościowymi?

W agencji Waszkiewicz Media oferujemy szeroki zakres usług z zakresu marketingu i zarządzania mediami społecznościowymi, aby pomóc naszym klientom osiągnąć ich cele i poprawić ich obecność w mediach społecznościowych. Oto niektóre z naszych najpopularniejszych usług:

Spersonalizowany plan zawartości

Przygotowujemy kalendarz redakcyjny, aby zawsze być na bieżąco w sieciach społecznościowych. Projektujemy i planujemy publikację wysokiej jakości treści, aby zasilić Twoje sieci społecznościowe i utrzymać zainteresowanie obserwujących Twoją marką.

Tworzenie wartościowych treści

Definiujemy portale, a następnie tworzymy odpowiednie treści dla każdego z nich. Zachowując właściwy ton i format treści, ich częstotliwość, publikujemy tak aby nie nasycić osi czasu naszych obserwujących niepotrzebnymi lub bezsensownymi treściami.

Zarządzanie społecznością

Niezbędna jest interakcja z naszymi obserwatorami, jak najszybsze odpowiadanie na ich pytania lub komentarze oraz generowanie treści, które są dla nich przydatne lub interesujące. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę ton głosu, jaki chcemy nadać naszej marce, aby nie kolidował z naszym targetem.

Reklama w mediach społecznościowych

Sieci społecznościowe oferują różne narzędzia do przeprowadzania skutecznych kampanii reklamowych, niezależnie od tego, czy chodzi o promowanie produktu lub usługi, generowanie ruchu na naszej stronie internetowej, czy po prostu zachęcanie do interakcji z naszymi obserwatorami.

Zarządzanie komentarzami i wiadomościami

Nie tylko udostępniamy, odpowiadamy na wszystkie komentarze i wzmianki, zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Obsługujemy wszystkich użytkowników, którzy kontaktują się z nami, odpowiadając na ich pytania, rozwiązując ich problemy lub po prostu dziękując im za opinie.

Analiza konkurencji

Nieustannie obserwujemy, co robi konkurencja, aby nadążać za najnowszymi trendami i działać zgodnie z nimi.

Dobra analiza konkurencji pozwoli zidentyfikować jej słabe i mocne strony. Pomoże Ci to lepiej zdefiniować własną strategię marketingową w mediach społecznościowych.

Interakcja i zaangażowanie

Ważne jest, aby zachęcać do zaangażowania lub interakcji, ponieważ w ten sposób będziemy wspierać relacje i zaufanie.

Nie tylko publikujemy posty i czekamy na interakcję ludzi, ale także aktywnie poszukujemy interakcji z innymi interesującymi profilami dla naszej marki.

Projektowanie strategii

Określamy między innymi cele, grupę docelową, platformy do wykorzystania, częstotliwość publikacji, ton komunikacji.

Poprzez wstępną analizę sytuacji i celów określa się strategię, która ma na celu optymalizację zakresu wcześniej ustalonych celów.

Oczekiwania i wyniki

Nie od razu Rzym zbudowano, tak samo jak Twój sukces w mediach społecznościowych. Bądź cierpliwy i ciężko pracuj, aby osiągnąć długoterminowe cele.

Współpracujemy tylko z firmami, które chcą zobowiązać się do aktywności w mediach społecznościowych i angażowania się w procesy z nami.

Prowadzenie bloga

Firmowy blog jest szansą na dotarcie do zupełnie nowej grupy odbiorców, zwiększenie zaangażowania w mediach społecznościowych oraz pozyskanie ruchu organicznego, bezpłatnego, na frazy z długim ogonem.

Profesjonalna obsługa mediów społecznościowych

Reklama dla firm na Instagram, Facebook, Linkedin, Twitter, Youtube, TikTok, Twitch, Meta i nie tylko. Jako agencja Social Media naszą specjalnością jest zwiększanie Twojej sprzedaży poprzez Sieci Społecznościowe.

Obsługa konta Instagram

Dzięki strategii wdrożonej przez agencję reklamową Instagram pozycjonujesz swoją markę w jednym z najważniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkownicy Instagrama poświęcają codziennie ponad godzinę swojego czasu na przeglądanie tej sieci społecznościowej.

Obsługa konta Facebook

Jesteśmy agencją Facebook Ads, która oferuje kompleksową usługę, aby zapewnić spokój ducha i wyniki swoim klientom we wszystkich segmentach biznesowych. Stworzymy Twój FanPage, poprowadzimy kampanie reklamowe, stworzymy grupy tematyczne i zaplanujemy publikację wartościowych treści.

Obsługa konta TikTok

Idealna sieć społecznościowa, która może oddziaływać na młodych odbiorców przekazem audiowizualnym. Ponad 60% użytkowników TikTok jest w wieku od 18 do 24 lat. Jest to jedna z najlepszych sieci społecznościowych do budowania marki i wzmacniania marki poprzez kreatywne i niezapomniane treści.

Obsługa kanału YouTube

YouTube jest drugą najważniejszą wyszukiwarką na świecie (po Google). Jego interakcja i możliwości społecznościowe sprawiają, że jest to sieć społecznościowa o dużym wpływie i zasięgu.

Obsługa konta Twitter

Twitter skupia wszystkich aktorów związanych z komunikacją i mediami. Ci, którzy mają swoją grupę docelową w tym segmencie, mogą skorzystać z tego kanału do reklamowania się.

Obsługa Pinterest

Znany ze swoich inspirujących treści, Pinterest jest obecnie jedną z najbardziej wizualnych i kreatywnych sieci społecznościowych. Ta sieć jest idealna do generowania świadomości marki.

Agencja marketingu cyfrowego

Jeśli posiadasz stronę internetową WordPress, zapraszam Cię do współpracy w obszarze:

 • pozycjonowanie strony internetowej WordPress
 • optymalizacja WordPress (SEO)
 • prowadzenie firmowego bloga, tworzenie treści
 • prowadzenie mediów społecznościowych

Rozszerzony marketing w social media Szczecin i Opole

Agencja Waszkiewicz Media świadczy usługi dla Klientów
w Polsce i za granicą. Realizujemy projekty w języku polskim i w językach obcych, np. ukraińskim, niemieckim, czeskim i angielskim. W miastach Opolu i Szczecinie świadczymy rozszerzone usługi marketingowe, bez pośredników!

Agencja marketingu cyfrowego Opole

Siedziba naszej firmy znajduje się w Opolu, gdzie poza usługami online, świadczymy także usługi stacjonarne, np. reklama, fotografia i video. Dla firm z Opola i powiatu opolskiego, zakres obsługi w obszarze marketingu i social media jest znacznie większy i pozwala nam samodzielnie realizować wszystkie działania, bez angażowania Twojego czasu, Ciebie i pracowników

Odkryj wszystkie usługi →

Agencja marketingu cyfrowego Szczecin

Naszym partnerem jest agencja social media Sango ze Szczecina specjalizują się w obsłudze mediów społecznościowych. Tak jak w Opolu, w Szczecinie dostarczamy szereg usług dodatkowych oraz w całości przejmujemy opiekę nad Twoimi kontami w social media, videomarketingiem, szkoleniami, a także klasycznym marketingiem Twojej firmy.

www.sango.szczecin.pl

Baza wiedzy

Najnowsze wpisy o Social Media:

Odkryj z nami korzyści z budowania i zarządzania relacjami w mediach społecznościowych.

 • Jak Waszkiewicz Media w Krakowie może pomóc Ci wyróżnić się w cyfrowym świecie?

  W dzisiejszym krajobrazie cyfrowym silna obecność w Internecie ma kluczowe znaczenie dla odniesienia sukcesu przez firmy. Jednym z kluczowych elementów budowania silnej obecności w Internecie jest projektowanie stron internetowych przez ekspertów. Przy stale rosnącej konkurencji w świecie cyfrowym posiadanie atrakcyjnej wizualnie i przyjaznej dla użytkownika strony internetowej może mieć ogromne znaczenie dla podniesienia poziomu Twojej…

  Czytaj dalej →

 • Rola mediów społecznościowych we wzmacnianiu marki i napędzaniu sprzedaży produktów

  W dzisiejszym świecie mediów cyfrowych, media społecznościowe odgrywają kluczową rolę w budowaniu marki i zwiększaniu sprzedaży. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy jesteś częścią dużej korporacji, wykorzystanie mediów społecznościowych w strategii marketingowej jest nieodłącznym elementem sukcesu. W tym artykule przyjrzymy się roli mediów społecznościowych w marketingu, jak efektywnie zarządzać marką za pomocą mediów…

  Czytaj dalej →

 • 10 kreatywnych pomysłów na promocję małej restauracji w mediach społecznościowych i pozyskanie klientów oraz lokalnej społeczności

  W dzisiejszym konkurencyjnym krajobrazie restauracyjnym wykorzystanie siły mediów społecznościowych ma kluczowe znaczenie dla wyróżnienia się i przyciągnięcia klientów. Jako właściciel małej restauracji masz wyjątkową okazję do stworzenia silnej obecności online, która będzie rezonować z docelowymi odbiorcami i lokalną społecznością. W tym kompleksowym przewodniku przyjrzymy się dziesięciu kreatywnym i skutecznym pomysłom na promowanie Twojej małej restauracji…

  Czytaj dalej →

Bądź widoczny online!

Dzięki odpowiednim strategiom marketingowym, optymalizacji strony internetowej i działaniom w mediach społecznościowych, możemy dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i zbudować silną obecność online. Niezależnie od branży!

Zadzwoń