L O A D I N G

Twoja witryna jest rzadko odwiedzana i pojawia się daleko w tyle za konkurencją w wynikach wyszukiwania Google? Profesjonalna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) to skuteczny i trwały sposób na poprawę pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania . Nasz zespół ekspertów SEO jest na bieżąco dla Ciebie. Na bieżąco śledzimy zmiany w algorytmie Google i obiecujące działania SEO.

Celem jest zwiększenie widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Nie chcemy umieszczać Twojej witryny tylko na stronie 1, ale  w górnej części pierwszej strony dla kluczowych wyszukiwanych haseł  .

Kiedy optymalizacja wyszukiwarek ma sens?

Inwestycja w działania SEO jest opłacalna, jeśli:

 • chcesz poprawić ranking swojej istniejącej witryny
 • opracować nową stronę internetową
 • chcesz sprzedawać więcej produktów w swoim sklepie internetowym
 • chcesz zwiększyć sprzedaż
 • Chcesz wyprzedzić swoją internetową konkurencję

We wszystkich przypadkach nasze podejście opiera się na zrozumieniu unikalnych wyzwań i celów Twojej organizacji . Dopiero wtedy zaczynamy opracowywać dopasowaną strategię SEO dla Twojej firmy.

Nasze cele w optymalizacji wyszukiwarek

1. Więcej potencjalnych klientów na Twojej stronie internetowej

Odwiedzający, którzy trafiają na stronę internetową za pośrednictwem wyszukiwarek, reprezentują idealną perspektywę , że tak powiem, są dla Ciebie najbardziej przydatni, ponieważ już wskazali, czego szukają w zapytaniu.

2. Lepsze dotarcie do Twojej grupy docelowej

Dzięki dobrze zaprojektowanej strategii SEO możemy skierować odwiedzających do obszaru Twojej witryny, który najlepiej pasuje do ich zapytania. Zwiększa to prawdopodobieństwo , że potencjalni klienci złożą zapytanie lub kupią produkt .

3. Wzrost liczby Twoich zapytań i subskrybentów

Sam wzrost liczby odwiedzających to dla nas za mało. Optymalizujemy również wrażenia użytkownika Twojej witryny, aby odwiedzający podejmowali działania, których oczekujesz (znane również jako „konwersje”). Może to być na przykład wysłanie prośby o kontakt, zapisanie się do newslettera lub zakup produktu.

Nasze usługi SEO

Audyty SEO / „Kontrola kondycji SEO”

Wiesz już, że chcesz uwzględnić optymalizację pod kątem wyszukiwarek w swoim marketingu online, ale jeszcze nie wiesz, jak zoptymalizowana jest Twoja witryna? Zanim opracujemy z Tobą strategię dostosowaną do Twoich potrzeb, wyjaśniamy wiele istotnych z punktu widzenia SEO pytań dotyczących struktury strony internetowej, linków i treści.

analiza słów kluczowych

Najważniejszym przygotowaniem do każdej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek jest prawidłowe zdefiniowanie słów kluczowych, ponieważ te wyszukiwane hasła odzwierciedlają to, co dzieje się w umysłach potencjalnych klientów. W analizie słów kluczowych zbieramy czynniki, takie jak liczba wyszukiwań, konkurencja i wartość terminu dla Twojej grupy docelowej i Twojej firmy dla każdego słowa kluczowego. Wyniki analizy słów kluczowych wpływają następnie na strategię SEO dla Twojej strony internetowej i przygotowanie tekstów na stronę.

Analiza rynku

Wraz z analizą słów kluczowych, znajomość warunków panujących na Twoim rynku jest podstawą udanej strategii SEO. Dane te pozwalają nam na realistyczne prognozy dotyczące niezbędnego wykorzystania zasobów i szans powodzenia.

Realistyczne strategie SEO

Pomożemy Ci zdefiniować cele SEO i opracować z Tobą realistyczną strategię w oparciu o analizę rynku i cele biznesowe.

Pełna obsługa lub doradztwo

Możesz skontaktować się z nami, jeśli potrzebujesz wsparcia i porady, lub możesz zlecić nam wszystkie prace SEO. Pracujemy w obie strony i skonsultujemy się z Tobą, które podejście jest najlepsze.

Analiza OnPage

Analizujemy strukturę Twojej strony internetowej, jej architekturę i inne kluczowe elementy istotne dla wyszukiwarek. Dzięki temu możemy przedstawiać zalecenia dotyczące optymalizacji witryny w celu poprawy pozycji w wyszukiwarkach.

Co to jest SEO?

SEO oznacza „ Search Engine Optimization ” lub w języku niemieckim „Search Engine Optimization”.

Termin ten oznacza sztukę optymalizowania stron internetowych w taki sposób, aby można je było znaleźć w wyszukiwarkach dla  odpowiednich wyszukiwanych haseł  .

A na  pierwszej stronie … bo kiedy ostatnio przerzucałeś się na drugą stronę Google?

W dłuższej perspektywie celem każdego operatora witryny jest oczywiście wyniesienie własnej witryny na  pierwsze miejsce  w Google.

Oczywiście dla powiązanych z treścią i trafnych wyszukiwanych haseł.

Jak to działa?

Krótko mówiąc,  poprawiając komfort użytkowania i wydajność witryny.

Dlaczego optymalizacja wyszukiwarek?

Bardzo proste: tak, aby  odwiedzający odwiedzający  naszą witrynę odwiedzali ją organicznie  lub naturalnie i  nieodpłatnie .

Jeśli nasza strona nie znajduje się w wynikach wyszukiwania największych wyszukiwarek takich jak Google, to praktycznie nie istnieje ponieważ:

 1. Kto w dzisiejszych czasach nadal wpisuje adres internetowy bezpośrednio w pasku adresu  ?
 2. Skąd ludzie mają wiedzieć, że Twoja strona istnieje i że mogą tam znaleźć informacje, których szukają?

Cóż, być może użytkownicy wpisują „ www.apple.com ” bezpośrednio w wierszu adresu, ponieważ wszyscy znają adres tej domeny i oczywiście może się zdarzyć, że przyjaciele, znajomi i partnerzy biznesowi znają Twój adres internetowy i wprowadzają go bezpośrednio, ponieważ jest na stojakach na wizytówki.

Ale chcemy więcej odwiedzających i dlatego musimy być na szczycie wyników wyszukiwania i do tego musimy promować naszą  witrynę Wyszukiwarki Zoptymalizuj odwiedzających .

UwagaW 2022 roku termin optymalizacja wyszukiwarek nie jest już aktualny, ponieważ musimy optymalizować naszą witrynę pod kątem odwiedzających, a nie pod kątem wyszukiwarek.

Algorytmy Google są teraz  niewyobrażalnie dojrzałe . Google rozumie Twoją witrynę jak prawdziwy gość i jeśli nie oferuje ona żadnych korzyści/wartości dodanej, nie zostanie wymieniona w wyższych rankingach.

Metody takie jak spamowanie słowami kluczowymi nie mają już szans i najprawdopodobniej doprowadzą  do ukarania Twojej witryny.Jednak istnieją metody, których możesz użyć do optymalizacji witryny, aby zwiększyć swoje szanse na pojawienie się w Google &  Co  !

5 argumentów, które przemawiają za nami

 1. Mierzalne cele: SEO to coś więcej niż algorytm. Korzystając ze zdefiniowanych KPI, możemy mierzyć sukces uzgodnionych działań SEO i stale je optymalizować. Dzięki indeksowi widoczności webnetz stworzyliśmy własną wartość, która jest wysoce pouczająca.
 2. Strategiczny sposób pracy: W ramach analizy potencjalnej wyjaśniamy, jakie kroki zdecydowanie poprawią Twoją witrynę i jej widoczność. Doradzamy, dlaczego dajemy jaką rekomendację.
 3. Dobrze zorientowany interdyscyplinarnie: niezależnie od tego, czy SEO na stronie, czy poza nią, przyjazność dla użytkownika (użyteczność) lub tworzenie treści – nasz 25-osobowy zespół jest bardzo dobrze zaznajomiony ze wszystkimi podobszarami SEO.
 4. Międzynarodowe doświadczenie: od lokalnego dealera z sąsiedztwa po dużego gracza, wielu klientów ufa naszej pracy. Wnosimy to doświadczenie do każdego projektu.
 5. Poszukiwani eksperci: Nasi specjaliści SEO zadomowili się na najważniejszych konferencjach w branży. Przekazujemy naszą wiedzę i śledzimy trendy: w ten sposób zawsze jesteśmy dla Ciebie na bieżąco!

Nasze podstawowe kompetencje jako agencji marketingu SEO

Strategiczne doradztwo SEO

Wspólnie z Tobą opracujemy dla Ciebie odpowiednią strategię SEO i wesprzemy Cię naszymi indywidualnymi poradami.

Audyty i analizy SEO

Analizujemy status quo Twojej strony internetowej pod kątem czynników strukturalnych, technicznych, treściowych i zewnętrznych. 

SEO techniczne

Zapewniamy bezbłędne zarządzanie indeksowaniem i optymalizujemy aspekty techniczne.

Optymalizacja treści

Wyposażamy Twoją stronę internetową w wysokiej jakości treści, które w najlepszy możliwy sposób przemawiają do Twojej grupy docelowej. 

SEO poza stroną

Optymalizujemy Twoje linki zewnętrzne i zapewniamy doskonały profil linków zwrotnych. 

Lokalne SEO

Zwiększamy regionalną wyszukiwalność Twojej firmy w wyszukiwarkach.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.