Pozycjonowanie w wyszukiwarkach takich jak Google czy Bing jest równie ważne jak samo opracowanie strony internetowej. Jest to sposób na to, aby Twoja strona internetowa była widoczna i przyciągała odwiedzających, tak aby strona internetowa spełniała swoje cele.W dłuższej perspektywie optymalizacja pod kątem pozycjonowania Twojej strony oraz stała i okresowa praca w zakresie doradztwa SEO prowadzona przez nas, będzie gwarantem sukcesu Twojego projektu w Internecie.

Eksperci SEO

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu naturalnym lub organicznym w Google i innych wyszukiwarkach.

Ta stała kampania ma na celu pozycjonowanie strony internetowej klienta na najwyższych pozycjach w danej wyszukiwarce dla wybranych słów kluczowych lub łańcuchów słów kluczowych.

Nasza praca jako agencji SEO obejmuje wszystkie obszary tej dyscypliny: od technicznej optymalizacji on-page Twojej witryny, poprzez dostosowanie treści pod SEO, aż po późniejszą pracę nad popularnością i budowaniem linków. Przez te lata pracowaliśmy zarówno nad lokalnymi, jak i krajowymi strategiami SEO.

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się zbudować z nami swoją stronę internetową, dysponujemy systemem specjalnie przygotowanym do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Agencja pozycjonowania, której potrzebuje Twoja firma

Nasz zespół specjalistów SEO obejmuje wszystkie obszary pozycjonowania organicznego z doświadczeniem. Rozpoczynając nasze strategie w Google i innych wyszukiwarkach, zawsze kierujemy się metodyką pracy nakierowaną na wyniki.

Strategie naszej agencji SEO dzielą się na następujące fazy:

 • Audyt SEO. Znajdujemy mocne i słabe strony Twojej witryny. Zlokalizujemy dokładnie błędy, które spowalniają pozycjonowanie Twojej strony w Google. Szybkość ładowania, kary, niska zawartość, błędy 404 lub śledzenia, użyteczność na urządzeniach mobilnych itp.
 • Badanie słów kluczowych. Skupiamy się nie tylko na wyborze głównych słów kluczowych, na które ma być pozycjonowany Twój projekt. Analizujemy Twój sektor, celowość wyszukiwania, sezonowość, trudność pozycjonowania, wolumen, region… Wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni zrozumieć ekosystem online, w którym działa Twoja firma.
 • Analiza Twojej konkurencji. Identyfikujemy Twoich konkurentów w wyszukiwarkach, dowiadujemy się, co robią na poziomie SEO i jakie są ich słabe strony, które możesz wykorzystać na swoją korzyść.
 • Optymalizacja SEO Onpage i Offpage. To jeden z istotnych etapów naszej strategii SEO. Poprawiamy błędy na Twojej stronie internetowej; optymalizujemy teksty, tytuły i opisy na podstawie docelowych słów kluczowych; poprawiamy kod stron Twojej witryny, linkowanie wewnętrzne i szybkość ładowania… Jednym słowem wszystko, co potrzebne, aby Twoja strona znalazła się w TOP Google i oferowała najlepsze user experience (UX).
 • marketingu treści. Jak mówi Google, kluczem do sukcesu w Twojej wyszukiwarce jest zawsze oferowanie świetnych treści! (Wyjątkowa zawartość!). Tekst oferowany na stronach Twojej witryny jest kluczem do uzyskania jak najlepszego pozycjonowania SEO. Piszemy dla Ciebie treści skoncentrowane na rozwiązaniu intencji wyszukiwania Twoich przyszłych klientów i zaprowadzeniu Cię tam, gdzie powinieneś być, czyli pierwszych wyników Google.
 • Budynek łączący. Przechwytywanie linków lub linków zwrotnych z innych stron internetowych i mediów nadal ma kluczowe znaczenie dla dobrego pozycjonowania organicznego. Nasi eksperci SEO stworzą dla Twojej witryny profil linków odzwierciedlający autorytet i reputację Twojej firmy w Internecie.
 • Monitorowanie i kontrola wyników. Aby wiedzieć, czy wdrożona strategia SEO działa, stale monitorujemy ruch i pozycjonowanie organiczne Twojej witryny. Kontrolujemy wizyty i konwersje za pomocą Google Analytics i Google Tag Manager oraz tworzymy spersonalizowane raporty monitorujące.

Znaczenie promowania pozycjonowania SEO Twojej firmy

Jeśli chcesz osiągnąć wzrost swojej firmy i pojawić się w pierwszych wynikach Google, niezbędna jest praca nad pozycjonowaniem organicznym.

Jako eksperci SEO , potrafimy wykorzystać wszystkie czynniki SEO na naszą korzyść, aby stworzyć najbardziej skuteczne strategie pozycjonowania w Google i innych wyszukiwarkach.

Zalety SEO dla Twojego projektu:

 • Uzyskaj więcej kliknięć i ruchu w swojej witrynie. Użytkownicy przeprowadzając wyszukiwanie w Google będą bardziej ufać wynikom organicznym (SEO), które pojawiają się na pierwszych pozycjach. Pojawiając się na pierwszej stronie, pokazujesz użytkownikowi, że Twoja firma jest tym, czego szuka.
 • Treści skoncentrowane na docelowych odbiorcach. Pozycjonując najbardziej odpowiednie słowa kluczowe dla Twojego projektu, jesteśmy w stanie zwiększyć Twoją widoczność i przyciągnąć kwalifikowany ruch, który jest naprawdę zainteresowany Twoimi produktami i/lub usługami.
 • Bardzo opłacalne. Po pierwszym okresie adaptacji, kiedy potrzeba czasu, aby zacząć uzyskiwać wyniki w wyszukiwarkach, SEO pozwala każdemu projektowi na stałe pozycjonowanie poprzez stabilną i ciągłą inwestycję.
 • Pozwala pojawić się w najlepszych wyszukiwaniach. Dzięki SEO Twój projekt może pojawiać się w rankingach Google na słowa kluczowe o dużej konkurencji i dużej liczbie wyszukiwań, które z kolei poprzez płatne reklamy skłoniłyby Cię do inwestycji w Marketing Online.

Potrzebujesz widoczności w Internecie? Nie szukaj dalej, zaufaj naszej agencji SEO i naszemu know-how w SEO White Hat.

Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od dotarcia na szczyt Google!

Często zadawane pytania dotyczące SEO

Czym jest SEO i do czego służy?

Skrót SEO oznacza  Search Engine Optimization (Search Engine Optimization) i jest dyscypliną obejmującą wszystkie techniki i działania niezbędne do poprawy jakości strony internetowej i pojawienia się jej na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach.

Czym jest agencja SEO?

Agencja SEO lub agencja pozycjonowania stron internetowych to firma zajmująca się tym , aby strony internetowe swoich klientów pojawiały się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach . Aby to osiągnąć, będziesz miał dogłębną wiedzę na temat działania wyszukiwarek i duże doświadczenie we wpływaniu na ich wyniki.

Czy muszę wynająć agencję SEO, czy mogę to zrobić samodzielnie?

Zaprojektowanie i wdrożenie dobrej strategii SEO nastawionej na wyniki nie jest łatwe . Musisz dogłębnie wiedzieć, jak działają wyszukiwarki takie jak Google , zdobywając jednocześnie sprawdzone doświadczenie w pozycjonowaniu wszelkiego rodzaju projektów internetowych . Z tego powodu zawsze zalecamy powierzenie pozycjonowania stron internetowych agencji SEO .

Jak poprawić pozycjonowanie SEO w Mapach Google?

Aby Twoja firma pojawiła się w Google Maps ( Local SEO ), musimy poprawić zawartość i strukturę Twojej witryny za pomocą lokalnych słów kluczowych, jednocześnie optymalizując kartę Profil Firmy w Google,  dodając przydatne informacje dla użytkownika na poziomie lokalnym. W ten sposób będziemy mogli pojawiać się na pierwszych pozycjach Google Maps.

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe moich klientów. Specjalizuję się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.