L O A D I N G

3 najskuteczniejsze blokery reklam

HomeInternet3 najskuteczniejsze blokery reklam
Shpae
Shpae
Shpae

W ostatnich latach  programy blokujące reklamy  stały się ulubioną odpowiedzią użytkowników na natrętne reklamy, które rujnują im komfort przeglądania i utrudniają czytanie. Do tego stopnia, że ​​od 2014 roku wykorzystanie tych programów wzrosło aż o 92%. Moment  boomu i ekspansji adblockerów.

W 2019 roku jego użycie się unormowało, a nawet nieco zmalało. Jego irytująca funkcja zatrzymywania reklam działa, a coraz więcej reklamodawców zmienia swoje reklamy, aby pomagać konsumentom, zamiast ich prześladować. Według badania  IABSpain Annual Study of Social Networks 2018 , 71% użytkowników lubi lub jest neutralnych wobec reklam pojawiających się w sieciach społecznościowych. Wiąże się to z dostosowaniem reklamy do każdego profilu i jego potrzeb.

Wielu reklamodawców sprzeciwia się adblockom, ale w Cyberclick uważamy, że są one przydatne i potrzebne. Marketing bowiem   nie powinien być kojarzony z jakimkolwiek oddziaływaniem na użytkowników, ale etycznie, z dodawaniem wartości i oferowaniem treści, produktów lub usług, których konsument naprawdę potrzebuje.

Dlaczego eksperci, którzy żyją z tworzenia  reklam  i kampanii marketingowych online, polecają mi to? Bardzo proste, ponieważ chcemy, abyś polubił reklamę i był dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem, a nie utrapieniem. 

Jeśli nie, wolimy polecić narzędzia, które pomogą Ci uniknąć reklam,   takie jak  3 najskuteczniejsze blokery reklam w ostatnim czasie .

3 najskuteczniejsze blokery reklam

 

1)  AdBlock Plus (dla Firefoksa, Chrome i Opery)

Ten  bloker reklam  jest kompatybilny z najpopularniejszymi przeglądarkami, a także ma aplikacje, które można zintegrować zarówno z Androidem, jak i iOS.

AdBlock Plus  jest bardzo łatwy w konfiguracji, ponieważ zawiera  wbudowane filtry  , które pozwalają szybko blokować większość reklam. Możesz także odfiltrować złośliwe oprogramowanie i przyciski mediów społecznościowych.

Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, możesz  dostosować  ten blok reklam za pomocą własnych filtrów lub dodać „białą listę”, aby Twoje ulubione witryny nadal generowały przychody z reklam, gdy je odwiedzasz.

Innym interesującym aspektem AdBlock Plus jest to,  że domyślnie nie blokuje on wszystkich reklam  , ale zamiast tego umożliwia przeglądarce dalsze wyświetlanie reklam, które uważa za nieinwazyjne. Oczywiście, jeśli wolisz nic nie widzieć, możesz również wyłączyć tę opcję w konfiguracji.

2)  AdBlock (dla Chrome, Opery i Safari)

Pomimo podobieństwa nazwy ten  bloker reklam  nie jest powiązany z AdBlock Plus. Jest to  jedno z najczęściej pobieranych rozszerzeń  dla Chrome i Safari i cieszy się zaufaniem milionów użytkowników na całym świecie.

AdBlock  wykorzystuje szereg list i filtrów do automatycznego blokowania treści pochodzących z serwerów reklamowych i dostawców. Możesz zachować opcje domyślne, subskrybować inne filtry, tworzyć własne witryny lub umieszczać je na białej liście, aby nadal wyświetlać na nich reklamy.

3)  AdBlocker Ultimate (dla Chrome, Firefox, Safari i Opera)

Ten  program do blokowania reklam  wyróżnia się kompatybilnością z większą liczbą przeglądarek jednocześnie i  surowością  swoich zasad. Nie ma powiązań z firmami reklamowymi ani rekomendacjami korporacyjnymi i szczyci się tym, że absolutnie nie przepuszcza żadnych reklam.

A to nie wszystko: oprócz natrętnych reklam  AdBlocker Ultimate  pomaga również odfiltrowywać złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie reklamowe oraz zapobiegać śledzeniu Twojej aktywności w Internecie. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz zapomnieć o wszystkim i spać spokojnie, ale w zamian nie oferuje elastyczności innych blokerów, pozwalając na pewne formy reklamy.

Post Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pracujmy razem!

Dzięki odpowiedniej strategii, planowaniu i agencji SEO możesz zdobyć cenne pozycje w rankingu Google i pozyskać nowych klientów online.

12 lat doświadczenia i miliony użytkowników odwiedzających witryny internetowe naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu, zarządzaniu oraz pozycjonowaniu stron internetowych, copywritingu, prowadzeniu blogów i zarządzaniu witrynami oraz usługami hostingowymi. 

Usługi

Kontakt

Copyright ©2022 by waszkiewicz.media. Wszystkie prawa zastrzeżone.